Šešėlis

Virtualus Žirgynas.

rodiklisIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share

Žirgų ganykla

Go down 
AutoriusPranešimas
Croupade.

Croupade.

Pranešimų skaičius : 33

Žirgų ganykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Žirgų ganykla   Žirgų ganykla Icon_minitimeKv. 07 16, 2009 3:08 am

Taip atrodo mūsų ganykla žaliuoju metu.
Didelė, erdvi ir vešli ganykla- tai ko reikia geram arklio poilsiui. Ji užima apie 3 hektarus ploto, todėl mano žirgai laisvai ras sau tinkamą vietą ganytis. Žolė yra natūrali, be jokių trąšų ar priedų, todėl arkliai gauna daug vitaminų.

Žirgų ganykla 2qi5rmg
Atgal į viršų Go down
Sloe

Sloe

Pranešimų skaičius : 93

Žirgų ganykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žirgų ganykla   Žirgų ganykla Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 10:28 am

Atsivedu iš arklidžių Anką. Kumelė neskubėdama, bei žvagydamasi tipena šalia mano dešinio šono. Priėjusios ganyklą, praveriu duris ir pirmiausiai įleidžiu kumelę. Poto įėjau aš ir po savęs uždariau vartelius. Nusegiau virvės karabiną nuo kantariuko ir virvę pritvirtinau prie vartelių, jog atėję jos parsivesti arklininkai, rastų už ko vesti kumelę. Anka, porą kartų mestelėjus į mane žvilgsnį, neskubėdama nušuoliavo po medžiais. Šiandien karšta diena, tai nenuostabu, kad ir arkliui karšta.
-Na gerai, kumelyt, aš jau einu, o tu pabūk, pailsėk prieš varžybas, nes važiuosi į jas,- pamojus jai perlipau per tvorą ir išėjau į arklides.

Kumelė ganykloje iki 2009 08 07. Vėliau ją parves mano arklininkai.
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=7X7_ahgBwI4
Sloe

Sloe

Pranešimų skaičius : 93

Žirgų ganykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žirgų ganykla   Žirgų ganykla Icon_minitimeAntr. 08 25, 2009 4:52 am

Atsivedu Odisėją. Žirgas paklausniai sustoja prie įėjimo ir laukia sekančios mano komandos.
-Būk, gerutis, nes kitaip keliausi anksčiau laiko namo,- pasakau jam.
Atvėrus ganyklos vartelius įeinu pirma ir paskui save įleidžiu eržilą. Atsegu virvę ir nuėmu kantarą. Kol dar žirgas šalia buvo su balsu jį pavijau ir girdėjos tik jo garsus žvengimas. Pakabinus kantarą prie vartelių palieku žirgą ganytis.

Odisėjas ganyklosee iki 2009/ 08/ 31.
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=7X7_ahgBwI4
Sponsored content

Žirgų ganykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žirgų ganykla   Žirgų ganykla Icon_minitime

Atgal į viršų Go down

Žirgų ganykla
Atgal į viršų 
Puslapis 11