Šešėlis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šešėlis

Virtualus Žirgynas.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS

Go down 
+3
Jazz.
vilyte
Cropp.
7 posters
AutoriusPranešimas
Cropp.
Žirgyno savininkė ir direktorė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2009-05-16
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS   Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Icon_minitimeSk. 07 26, 2009 12:06 am

Taigi, sulaukiau visų dalyvių darbų ir pradėsime šių varžybų balsavimą. Ačiū visiems, kurie užsiregistravo ir atsiuntė rašinius tikrai greitai. Smile Balsavimo taisyklių atskirai neaptarinėsiu, tiesiog pasakysiu, jog prabalsuoti privalo visi dalyviai ir balsuoti gali tik jie. Štai ir dalyvių sąrašas:

1. Biscuits su Moorlands Totilas
2. Jazz su Sir Donnerhall
3. Liberty su Ustinov
4. Lisa su Lumiere De Paris
5. Vilytė su Egzekutor
6. Vilytė su Saldo Di Conteggio

7. Pripsė su Ketariu

Balsuoti turite pagal šiuos kriterijus:

a) Rašinio įdomumas.
b) Rašinio tvarkingumas.
c) Profesionalumas.

Na štai, ir mūsų dalyviai: kietc

Biscuits su Moorlands Totilas.

Varžybos po varžybų, tačiau pirmos su Moorlands Totilu. Nežinau, ko laukti, net viju blogas, galbūt pranašiškas mintis tolyn. Ramiai žingsniuojame mažoje, apšiliminėje aikštelėje, ruošdamiesi startui. Štai ateina paskutinis teisėjas ir paskelbiama, kad lieka 5 minutės. Jos praeina akimirksniu, mus pakviečia į aikštelę ir jau keliuosi Moorl‘į ristele, apibėgame ratuką ir įsuku į aikštę. Dar prieš įjojant sužaidžiu pavaduku, kartu spustelint blauzda, kad nesustotų. Žirgas supranta, kad reikia susirengti ir tai padaro. Sustojame, aš ištiesiu ranką ir nulenkiu galvą.
- Galite pradėti.
Akimirksniu keliu juodčkį į riščią, ramiai bėgame link aikštelės galo, link pirmojo posūkio. Tik jį prijojusi, atmetu išorinę koją, spaudžiu dešine blauzda, kad žirgas išlinktų. Eržilas tai supranta, puikiai tai padaro. Toliau bėgame lengva mokomąja riščia, spusteliu žirgą blauzda, kad nesustotų. Ties M tašku suku žirgą link X raidės, kaip darant įstrižainę. Maždaug vidury link X dar kartelį spusteliu blauzda, kad šiek tiek pagreitėtų. Dar neprijojus X pradedu sukti vėl link sienelės, link F raidės. Tad tiesiai ties X raide buvo išsitiesinę, o truputį už jos bėgome link F. „Taip, viskas gerai.“- pagalvojau. Pabaigus šį elementą, toliau riščiavome darbo riščia, laikiau trapų kontaktą tarp mano rankos ir Moorlands nasrų. Gražiai įveikėme posūkį link A raidės, pradėjome ruoštis zovadai. Tiesiai, na gal šiek tiek prieš A raidę atitraukiau išorinę koją, ir Totilas nedvejodamas kilo į šuoliavimą, iš reikiamos kojos. Pagyriau mintyse. Tačiau, nepamiršau, ko mes čia susirinkome. Prieš posūkį truputį prilėtinau, todėl gerai jį įveikėme. Prajojus V pradėjau ruoštis 20 metrų voltui ties E. Tik ją prijojus, pasukau į dešinę, išlaikydama energingą zovadą, bet kartu ir gerą voltą. Pradėjau judėti link E, tik prajojus X tašką. Voltas gavosi geras, vėl pagyriau žirgą mintyse. Truputį paraginau žirgą užkabindama pentinu, Moorlands truputį pagreitėjo, ramiai sukausi zovadoje iki H raidės. Ties ja, giliai įsėdau į balną, stabdydama kūnu ir šiek tiek pavadžiais. Totis suprato, kad reikia pereiti į riščią ir puikiai tai padarė. Truputį sužaidžiau pavaduku, ragindama blauzda, kad nesustotų. Jau ruošiamės pereiti į žingsnį, ties C raide. Tik ją prijojus, pervedu žirgą į žingsnį. Truputį pasiraginu, kad nesustotų ir mes energingai žingsniuojame. Pagiriu mintyse žirgą, koks jis šian geras !!! Laikau kontaktą, po truputį raginu žirgą vis pirmyn ir pirmyn. Taip išsukame posūkį, ties M paduodu laisvus pavadžius ir Moorl‘is ištiesia savo eržiliuką kaklą. Prieiname X raidę, užkabinu eržilėną pentinu. Išžingsniuojame įstrižainę ramiai, tačiau užtikrintai. Žengiant paskutinius žingsnius iki K, pradedu rinktis pavadžius, nepamiršdama raginti. Einame link A, ties ja vėl kibsime į darbą. Jau telkiuosi riščiai, žaidžiu pavadukais. Ties A tvarkingai kylame ristele, sėdu mokomąją, nužvelgiu aikštelę ieškodama tolesnių raidžių. Taip man beieškant prijojame link F raidės, pradedu nuo jos sukti Moorl‘į link X raidės, darant kilpą. Dar truputį prieš ją, pradedu sukti posūkį. Prajojame X ir suku žirgą link M taško, nusmelkia mintis, kad kažkas ne taip. Stengiuosi ją nuvyti, susikaupdama į schemą. Baigiame kilpą M taške, sužaidžiu pavadžiais ir pradedu ruoštis zovadai. Per posūkį atmetu išorinę koją, truputį spusteliu, nusukinėju vidine blauzda ir Moorl‘is padaro linkimą. Dar du riščios tempai, atmetu išorinę koją ir pasikeliu žirgą šuoliuoti. Prilėtinu prie posūkio, lengvai jį įveikiame. Prajojame S tašką, tik prie E, pradedu sukti 20 metrų voltuką, neleidžiu juodčkiui nukristi į vidų, tad prilaikau vidine blauzda. Baigiame voltuką, spusteliu žirgių sparčiau. Ties K susistabdau juoduką į energingą riščią. Riščiuojame ramiai, jaučiu, kaip įtampa smaugia mane. Noris baigti viską, tiesiog išeiti. Su tokiomis mintimis prabėgame tą trumpą atkarpėlę iki B/ Ties ja pradedu kilnotis, susitrumpinu kiek per ilgus pavadžius, pasižiūriu į išorinę koją, ar ant geros kojos. Viskas gerai, todėl tesiu darbą. Lengva užduotis susukti voltą, tad ją greitai įveikiame ir judame tolyn. Vėl sėdu mokomąją, išsuku posūkį nuo M iki G, spusteliu blauzda. Vėl posūkis, lengvai jį įveikiame, išlaikau taisyklingą sėdėseną. E taške suku juoduką kairėn, prabėgus 20 metrų vėl kairėn. Prajojame I ir sustojame ties G. Tvarkingai užbaigiame schemą, nusilenkiu. Su abiem rankomis paploju Moolands per kaklą, atiduodu visą pavadį. Apžingsniuojame vieną ratuką aikštėje, išeiname iš jos. Iš kart prišoka du mano grumai, apipila žirgą vandeniu. Nušoku nuo Totilo, bei iš visos širdies pabučiuoju į nosiuką.
- Tu- mano čempionas.
Netverdama savo kailyje, glostinėju mažulį, kol išeiname iš apšilimo aikštelės.

Jazz su Sir Donerhall.

„Startui kviečiama Jazz su žirgu Sir Donnerhall“ pasigirsta iš teisėjų pusės. Paskutinį kartą giliai įkvėpus aš nusišypsau, nes pasitikiu savimi. Mes su mažiumi – darni komanda. Jis manęs nenuvils. Dailiai darbo riščia įjojam ties A. Sustoju, ištiesusi dešinę ranką nuo savęs, linkteliu galva ir gavusi leidimą pradėti imuos savo sedėsenos. Nuleidžiu kulną žemyn, blauzdomis apimu savo storulį ir kiek labiau įsėdus į balną ir atsilošus atgal pradedu schemą, kuri jau stovi man prieš akis. Sužaidus pavadžiais ir pridėjus blauzdos žirgas idealiai susirengia (tai jam ne naujiena) ir toliau bėga gražiai surengęs savo didingą galva. Ties C sukam dešinėn. Pasuku Donnerhall`ą, tada MXF - kilpa. Jojant ligi ten mano galvoje verda ne tik schema, bet kartu aš sugebu žavėtis savuoju, kaip jis dailiai riščiuoja. Apskritai, koks nuostabus žirgas jis yra. Aš žinau, kad juo nusivilti niekada neteks ir jau numanau, kaip po varžybų bus mano lepinamas. Paraginu jį labiau ir mes praplatėję paradom dailią kilpelę. Tik ją baigus nujojam iki A ir kairiąja blauzda labiau spustelėjus ir biški pasukus žirgo galvą, o dešiniąja blauzda prilaikant išsiraginam į zovadą iš dešiniosios kojos. Nuzovadavę iki K aš keliais pristabdau žirgelį ir nujoję iki E pradedam sukti 20 – ies metrų ratą į dešinę. Raginu Sir`ą dešine blauzda, kad labiau išlinktų apie mano koją, ir mes įveikiam ratą. Manau mums visai dailiai pavyko, nes Donnerhall`as šiandien išties pasiruošęs darbui, ir valdosi ypač gerai. Kaip visada jis yra nuostabus. Mintys nukrypsta ties mano sedėsena, ir tenka pasitaisyti rankas. Iškart nieko nelaukus išsiraginu mažių į zovadą ir gražiai nušuoliuojam iki H raidės. Jis visad buvo susitelkęs, ir aš dar labiau džiaugiaus. Ranka kyla patapšnoti jam per jo didelį kaklą ir pasakyti, kad jis šaunuolis. Nuo H vėl jį biški pristabdau pavadžiais ir mes sau laimingai riščiuojame darbo riščia iki C. Išsedėjimas per mokomąją riščią man yra kėblus. ‘‘Čia belenkaip nepajosiu‘‘ prabilo manyje ir nuleidusi kulnus labiau ir sulenkusi rankas ties alkūnėmis vėl pristabdau Donnerhall`ą. Šis pradeda žingsniuoti. ‘‘Ei, nemiegam‘‘ pagalvojau aš ir suėmusi truputį stipriau išsiprašiau vidutinės žinginės.
Tuomet taip atžingsniavus iki M per X ir iki K žingsniavom visiškai laisva žingne. Žirgo taip nesuėmiau ir jis žingsniavo ramiai.Tuomet nuo K iki A tokiu lyg pusvolčiu mes vėl žingsniavom sparčiau vidutine žingine, ir tik pasiekę A raidę suėmiau labiau pavadį išlaikydama jo galvą surengtą ir pasiraginu į riščią. Iš darbo riščios mes nuo F per X ir iki M vėl sukam vieną kilpą dešinėn. Dešine blauzda raginau, kad labiau išlinktų apie mano koją ir kilpelę įveikėm be problemų. Buvo tikrai labai gera, kad šiandien mums pakankamai gerai sekasi, ir man atsidusus, mes toliau dorojom schemą. Nuo M mes toliau riščiuojam iki C (per kampą) ir jau nuo C aš suimu pavadžius dar labiau, spusteliu labiau dešine blauzda ir žirgas tiesiog pakyla į šuolį iš kairiosios kojos, ir lengvai, bei paklusniai nušuoliuojam iki H. Suspaudus labiau keliais ir timptelėjus šiek tiek pavadžiais mes vėl riščiuojame mokomąja riščia, kai Donnerhall`as suprunkščia. ‘‘Saulyte, tu šaunuolis, gali, nagi. Lengvutė schemelė, nedaug beliko‘‘ ir su lyg tais žodžiais mano galvoje mes pradėjom sukt 20 metrų ratą į kairę iš mokomosios ir jis mums biški mažesnis gavos, nes tinkamai kairiąja blauzda nepadirbau. Nenusimenam, jojam toliau, ir nujoję iki E aš vėl susiimu pavadį ir spusteliu ragindama jį blauzda. Šuoliuoti pradeda biški tolėliau nuo E raidės ženklo ir švysteli uodega. Bet nei vienu raumenuku jis nesipriešina ir viską daro idealiai. Ir ties K raide tinkamai perėjo į riščią gavęs mano žeklą. Gerutis mano.
Riščiuojam iki B tokiu puslankiu ir pradedam lengvąja riščia sukti 20 – ies metrų ratą. Atidavus jam daugiau pavadėlio palieku surengtą galvą, ir tik ratelį užbaigus vėl pilnai surengiu. Dar prieš B sutrumpinu pavadžius ir tik biški spustelėjus jis toliau bėga mokomąja. Tobulai, zuikyti. Nuo B per aikštelę ir per X – ą nujoju link E ir suku kairėn. Ir mums apsukus gerą pusvoltį ir nepamiršus kiekvieno kampo įjojimo kuo tiksliau, mes nujojam ties X – u, (kurį reikėjo pasiekti baigus posūkį kairėn) aš pilnai susitabdau ties G raide, kas man atrodo išėjo tobulai, nes aikštelės proporcijos aplinkui atrodė labai tikslios, ir žirgui dar vis bebūnant susirengusiam aš kaip ir per pasisveikinimą ištiesiau dešinę ranką ir linktelėjau galva. Gavus leidimą palikt aikštelę aš atiduodu Donnerhall`ui pavadžius, ir iškart imu dėkoti jam ir girti, koks jis yra šaunuolis, kad kaip pirmąsias savo išjodinėjimo varžybas sujojom nerealiai. Buvau pilna įspūdžių ir geros nuotaikos, tad tik tapšnojau jam per kaklą su didele šypsena, nes tai mano pirmosios išjodinėjimo varžybos, kurias jis pavertė nerealias, per kurias man pasisekė tik šio nuostabaus žirgo dėka. Mažius žingsniu eina link varžybinės aikštelės galo, o mano galvoje schema jau dingo, ir kalba vien širdis. –Tavęs laukia cukrus ir kalnai morkų mano gražuoli,- ištariu, o šis tik paspartina žingsnį. Išėjus iš aikštelės ribų tik linkteliu toliau jojančiai Liberty, ir nušokusi nuo žirgo jį smarkiai apsikabinu. –Manasis, myliu tave. Ačiū tau nerealiai,- Susidėjus kilpas ir atlaisvinus pavaržėlę pažiūriu į meilučio akis ir išsivedu namo.
Jis, tai viskas kas geriausia. Jis tobulas, gražus ir mielas. Jis – manasis Sir Donnerhall, kuris visada parodo kas yra kruopštumu, dailumu, didingumu ir savo dideliu noru, bei talentu.


Paskutinį kartą redagavo Cropp., Pen. 07 31, 2009 1:37 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
Cropp.
Žirgyno savininkė ir direktorė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2009-05-16
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS   Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Icon_minitimeSk. 07 26, 2009 12:08 am

Liberty su Ustinov.

Atėjo naujų jėgų, naujų pažinčių, naujo streso ir naujų pergalių diena .. Ir vėl tas keistas jausmas prieš dailiojo jojimo varžybas .. Jis toks ypatingas ir užburiantis .. Juk ankščiau tai buvo mano specialybė, bet turbūt neverta galvot, jog ir toliau seksis, kai tiek laiko jį buvau apleidus. Tačiau sugebu liūdnas mintis nuvyti šalin ir keliauju link savo tikro "dresažinio" arklėno, kuriam tai visiškai naujas ir švarutėlis puslapis gyvenime. Priėjusi paploju per kaklą, Ustinov meiliai trinasi snukiu į mano nugarą reikalaudamas mano dėmėsio. "Taaip taip, žinau, kad tau dėmėsio maža šiandien. Palauk, Usti." Paprašau, kad Orinta dar truputį palaikytų eržilą, o pati nubėgu pasiimti naujų varžybinių pirštinių. Grįžusi po kelių minučių padėkoju mergai ir patikrinusi pavaržą užsikabaroju į balną. Tvirčiau pasiemu pavadžius, paprašau galvos ir paraginu sparčiu žingsniu pirmyn. Ustinov kaip niekad gerai atiduoda galvą ir aukštai keldamas kojas žingsniuoja kiek atokiau nuo sienelės. Matydama, jog žirgas tiesiog puikios nuotaikos pati nejusdama nusišypsau ir dar kiek paskatinu judėti pirmyn. Po kelių minučių blauzdom paraginu į risčią. Padarom kelis 9m voltus ir susukam serpantiną tiesiai per aikštės vidurį. Paploju per kaklą ir persivedu į žingsnį. "Na, kaip nuotaikos, gražuoli ? Pasiruošęs visiems parodyti ko išmokai per kelias paskutines treniruotes ?" - paploju per kaklą. Matydama, jog laiko iki mūsų starto visai nedaug pasikeliu zovadą. Apzovadavę į abi puses po kelis ratus pereinam į žingsnį ir tiesiog klausydamiesi tikro varžybinio šurmulio laukiam savo pasirodymo minutės .. - Į STARTĄ KVIEČIAMA LIBERTY SU ŽIRGU USTINOV - "Laikykis." - pasirginu risčia pirmyn, tvarkingai įjojame tiesia linija, palaikau postūmį ir tvarkingai laikau vadeles - linkteliu teisėjams. - PRAŠOME PRADĖTI. -
Pasiraginu risčia, posūkis kairėn - išlenkiu žirgą palei vidinę pusę, užpakalinė Usčio kūno dalis seka priekinės dalies žingsnius. MXF - kilpa. Prilaikau tempą, žiūriu judėjimo kryptimi. Tiesiai per A atitraukiu išorinę koją ir šiek tiek pentinu paraginu galop iš dešinės kojos. Priešaky - voltas. Išlenkiu žirgą palei vidinę blauzdą ir dar kiek pasiraginu pirmyn. EH - pasiraginu galop, Ustinov galingais šuoliais zovaduoja iki H - persivedu į risčią. Taisyklingai išlaikau pusiausvyrą, žirgo užpakalinės kojos aktyviai sulenktos, kūno priekis lengvas, o kaklas išlenktas aukštyn. Ties C persivedu į žingsnį, Ustis nuleidžia galvą. Matydama, jog žirgas tikrai nusiteikęs geram pasirodymui visiškai nusiraminu ir tiesiog įsijaučiu į mūsų duetą, nekreipdama dėmėsio į šurmulį. CM - šiek tiek pasiilginu žingsnį, žirgas truputį pakelia galvą į viršų. Ties A vėl keliamės risčią. Pasiraginu blauzdom. FXM - kilpa. Dar tolygiau paskirstau svorį pagal arklio judėjimą. Ties C lengvai pasiraginu galop, sukam 20m ratą kairėn, išlenkiu žirgą palei vidinę blauzdą. K - vėl tvirčiau įsėsdama į balną ir stabdydama blauzdom persivedu į risčią. Ties B suku voltą kairėn, susitrumpinu pavadžius, jaučiu jog žirgas dar labiau "po manim". E -X - posūkiai kairėn, ties G visiškai lygiai sustojame, žirgo svoris tolygiai pasiskirto ant visų keturių kojų. Atsisveikinę su teisėjais išjojame iš varžybinės aikštės.

Lisa su Lumiere De Paris.

Antrosios varžybos su savo mylimuoju Paryžium. Atrodo, kad bijoti neverta, jaudintis taip pat, bet kur jau. Nebūčiau aš, jei nei kiek nebijočiau. Paryžius irgi kažkoks sunerimęs. Nervingai trypčioja vietoje, kanopa knibinėja žemę. Vis nuraminu jį paglostydama per kaklą. Stebiu, kaip Liberty su Ustinovu be vargo doroja schemą. Tuomet pasilenkiu prie Paryžiaus kaklo, apsikabinu, ir kažką tyliai sužnabždu savajam. Galiausiai išgirstu plojimus, stebiu, kaip Liberty girdama savo gražuolį palieka aikštę laisvais pavadžiais. Taip, atėjo laikas mums. Ir pagaliau, pagaliau išgirstu pranešimą, kurio, kaip žinia, nemėgstu ir nenoriu girdėti. „Į aikštę kviečiame Lisą su žirgu Lumiere de Paris“. Šis sakinys vistiek pasibeldžia į mano smegeninę net pro minčių šusnį kviesdamas į aikštę. Tad čia pat, vietoj susirengiu galvą, pasikeliu risčia ir ties A raide darau gražų įjojimą. Sėdžiu balne, rankos nekyla aukščiau žirgo galvos, visą koją leidžiu žemyn. Na va, tobulėju. Nesinešiodami į šonus ir aukštai keldami kojikes nukrutam iki X raidės. Prieš X kiek atsilošiu, keliais spaudžiu žirgą ir sustojam taip, kaip turi būt : aš ties X raide, Paryžius stovi gražiai surengta galva ir nepalikęs nei vienos kojos. Šaunu. Gavus leidimą pradėti apimu žirgą blauzdom ir šis ramiai tęsia schemą darbo risčia. Vėl jojam tiesiai, nesinešiodami į šonus, tik Paris kažkaip keistai „dėlioja“ savo galvą tai į kairę, tai į dešinę. Cirkininkas. Ties C darom dailų posūkį į dešinę pusę. Išorinį pavadį prilaikau, vidine koja spaudžiu, kad žirgas apie ją išlinktų. Tą patį darau ir kampe. Na va, susidorojom su posūkiais ir kampais. Valio valio valio. Bet neleidžiu sau per daug įsijausti, nes prieš akis daug darbo ir daug schemos. Ties M raide nusuku žirgą į aikštės centrą – X raidę. Vis spusteliu vidine blauzda, kad būtų linkimas. Nuo X vėl suku sienelės link, nuo kurios pradėjom elementą. Kilpą baigiam ties F raide. „Šaunuolis mano Paryžius, geras berniukas“, pagalvoju ir šypteliu. Atrodo, nesusitvardysiu, ir ištarsiu tai garsiai. Bet reikia laikytis, kad ir kaip sunku bebūtų. Įjoju į kampą tarp F ir A raidžių, ten, kaip visada darom linkimą. Maždaug vidury tarp A ir K raidžių keliamės zovada : atmetu išorinę koją, galvą pasuku kiek į vidų aikštės, ir raginu vidine blauzda. Žirgas ramiai, o ne staigiai, kaip daugeliui būdinga (o tas daugelis paskui stebisi, „kodėl man nurėžė balus už tokį staigų pakilimą į zovadą“), pasikelia zovadėle iš dešinės kojos. Jaučiu, kaip Paris pradeda pomažu lėkt, tad kiek pristabdau keliais, ir žirgiaus tempas tampa normalus, kokio ir norėjau. Kiek už E raidės pradedu sukt 20 metrų voltą. Pasiekiam B raidę, nuo jos darom gražų, apvalainą antrą pusvoltį iki E. Kiekvieną tempą pasiraginu savo rudnosiuką, kad nepereitų į risčią. Voltą baigiam ties E. Haha, after-partis mums jau garantuotas, nes Paryžius be proto gerai nusiteikęs, ir atrodo, kad pats labai stengiasi tobulai sujot schemytę. Bet nepasineriu į gilius apmąstymus, nes pirma reik baigt, ką pradėjom, o tada galėsim švęst. Zovaduojam iki H raidės, bet prieš H pomažu pradedu stabdyt keliais, ir ties H jau bėgam risčiuke. Šaunu, tikrai šaunu. Įjojam į kampą, prieš C raidę imu stabdyt keliais, ir ties C jau einam vidutine žingine. Galva surengta, Paris nesiremia į pavadį, o tai reiškia, kad mažiukas atsipalaidavęs ir taip toliau. Iki M žygiuojam vidutine žingine, paskui nuo M einam diogonalę per X iki K - taipogi vidutine žingine. Diogonalę baigiam tobulu įjojimu į K raidę. Žingsniuojam toliau, link A raidės. Kiek prisimerkiu, nes .. Atrodo, kad nepamenu, koks sekantis elementas. Damn ! Bet ne, smegeninė manęs neapvilia, ir schema grįžta į vietą mano galvoje nepraėjus nei trim sekundėm. Pasitikėdama savimi, o gal daugiau Paryžium, su šypsena veide pakeliu rudnosiuką į darbo risčią. Šis dailiai pakyla, ir man jau dabar noris jį išmyluot. Įjojam į kampą, nuo M nusuku žirgą į aikštės centrą, X raidę, stengdamiesi daryti kilpą kuo mažiau kampuotą, ten tenka pridėt vidinės blauzdos, kad Paris apie ją vos išlinktų. Kilpą baigiam ties M raide. Manau, galėjo būt ir geriau, bet, ačiū Dievui, susidorojom be jokių kėblumų. Na, nepamirštam ir nenuviliam kampų, įjojam ir į juos. Pražingsniuoju teisėjus, sėdinčius ties C raide, ir ties C ir H esančiame kampe keliu mažąjį į zovadą iš kairės kojos. Ties E sukam 20 metrų voltuką pasiekdami B raidę ir sukdami voltą gražiai išlinkdami apie mano vidinę blauzdą. Nuo E iki K tęsiam zovadą per daug neįsilėkdami. Prieš K jau pradedu stabdyt žirgą, o ties K raide mes į priekį judam jau užtikrinta risčia. Risčiuojam, nuobodžiai risčiuojam iki B raidės, nepalikdami nei vieno nepaliesto kampo. Kiek už B imu sukt ratą, arba kitaip, tiesiog voltą, kartu išilgindama žirgo kūną kilnojantis balne. Darom gražų linkimą viso volto darymo metu, o prieš B kiek prisitrumpinu pavadžius ir įsėdu giliai į balną, kiek atsilošiu, kad būtų patogiau baigt schemelę mokomąja. Nuo B iki E judam užtikrinta risčia. Ties B raide darom dailų posūkį į kairę pusę, X raidės link. Posūkio metu išlenkiu žirgo kūna apie savo vidinę blauzdą. Tą patį darau ir ties X raide vėl sukdama žirgą į kairę pusę. Judam priekin iki G, ten sustojam atsisveikinimui. Atkišu dešinę ranką, linkteliu teisėjams, ir gavus leidimą palikt aikštę numetu pavadžius, ir pradedu girt savo rudnosių. Šis atsuka galvą prie mano varžybinio batuko, jį apuosto, paskui vėl ištiesina savo kaklą. Nusijuokiu, ir dar n kartų paploju savo gražuoliui per petį. Aikštę paliekam visiškai numestais pavadžiais. Išeinam iš aikštės, mano vietą joje užima sekantis raitelis. Nušoku nuo žirgo, kilpas ir pavaržą sutvarko mano staiga iš niekur išdygusios grūmės. Kita nuplauna žirgo snukutį, pilvuką ir taip toliau. Aš pati užsiemusi kuo kitu – žirgo gyrimu ir dėkojimu už nerealiai sukrimstą schemą. Duodu cukraus gabaliukų, dar bent 10 kartų paploju mažiukui per kaklą. Tada kiek paniurkau nosių.
- Ech tu, saldainiuk tu mano. Tobulas kaip visada, ar ne ?
Paskutinį kartą paploju per petį, ir atsigėrusi vandens stebiu kito raitelio pasirodymą.

Vilytė su Egzekutor.

Egzekutor ištiesia kaklą, tada pakelia koją ir trenkia ją į žemę rodydama savo nekantrumą.
- Nebuk tokia, nekantrumas kartais pakenkia. Tuoj bus mūsų eilė.
Paglostau jos kaklą ir pasiėmusi pavadžius kurie kabo ant kaklo. Schema lengva, tad žinau, kad mums tai tik lyg treniruotė su daug žmonių, žirgų, o labiausiai trukšmo ir lyg ore sklandantis nerimas. Pasitaisau cilindrą, jokio jaudulio nejaučiu lūpos pačios veriasi rodydamos šypsena kiekvienam. Šypsosi mano vidus jausdamas jog ir vėl mes su Egze grįžom į išjodinėjimo aikštę įrodyti ką mes galim. Dar kartą perbraukiu kumelei per kaklą, ir išgirstame.
- Į aikštė kviečiami: Vilytė su žirgu Egzekutor.
Įspaudžiu blauzdom į balno šonus, ir stumiu kumelę link aikštės. Įjojame darbo riščia, dar neparuošta kumelė darbui, galva nevisai surengta. Sustojimas, visos kojos pakištos po savimi, sustojimas lygus, šypsena išsprūsta, dešinę ranką pridedu prie šlaunies ir nulenkiu galvą, pasisveikinusi imu pavadį ir vos spustelėjusi tęsiame schemą. Ties C įspaudžiu blauzda ir mes gražiai išlinkstame ties posūkiu,gražiai užapvalintas kampas. MXF- kilpa, ties apimu blauzdom kumelės šonus, pastumiu į priekį, pradedame daryti lanką, judame link vidurio tie X, nestipriai spūsteliu jog neprarastų tempo, bei grįžtame prie sienelės, pabaigiame pratimą F raidėje. Atmetu išorinę koją, ir vidinę paraginu Egzė iškarto keliasi į zovadą iš dešinės kojos, šaunuolė mano kumelė, o tada mintyse knibžda mintys apie ratą, E- 20 metrų ratas dešinėn, apvalus ir tvarkingai atliktas ratas, turbūt su jais niekada problemų neturėjom ir neturėsime. E-H darbo šuoliavimas, duodu impulsą judėti, galinės kojos išlieka aktyvios, pati išsitiesiu, klubai lankstūs, pusę lūpų išsišiepiu, ir toliau tęsiam darbo šuoliavimą. Ha raide tolygiai pereiname į darbo riščia, kontaktas su nasrais. Ties C raide pradedame vidutinę žinginę, pavadžius šiek tiek patrumpinu, žingsnis išlieka gyvas ir pastovus. Mano rankos juda kartu su žirgo snukiu. C-M žingsniuojame vidutine žingine. MXK- per įstrižainę laisvas žingsnis, atleidžiu pavadžius, kumelė atsipalaiduoja laiko galvą ir kaklą priekyje truputi nuleistą. Susirenku pavadžius, spusteliu blauzdom, žingsnis pasidaro energingas ir reguliarus, padedu jai išlaikyti tokį žingsnį sedėsena. Ties A raide keliamės į darbo riščia, ir vėl viena kilpa, atsitraukiame nuo tvorelės ir judame iki X pradėdami lanką , o tada tolygiai ir gražiai grįžtame vėl prie tvorelės. Tarp C ir H raidžių keliamės į darbo šuoliavimą iš kairės kojos. 20 metrų ratas į kairę pusę, įspaudžiu vidinę blauzdą ir kumelė gražiai išlinksta palei ją. Suėmusi blauzdom Egzės šonus, paraginu ją išsikeliam į šuoliavimą. Ši pakarpo ausimis, lyg išgirdusi šnabždėjimą, vos spustelėju ir ji vėl pastato stačiai ausytes. Išlaikau ją pavadyje, žirgas juda elastingas ir aktyviais žingsniais į priekį. Pereinam ties K į darbo riščia, šiek tiek paraginu jog neprarastume impulsyvumo, bei galinių kojų aktyvumo. Šiek tiek atiduodu jai pavaduko, sukam 20 metrų ratą į kairę kumelė pasiima pavadį, kartu išilgėdama, išlaikau kontaktą su žąslais, pusiausvyrą. Prieš B sutrumpinu pavadukus, ir toliau bėgame darbo riščia. Įspaudžiu blauzda, Egzekutor išlinksta ties E, posūkis kairėn. Vėl paraginu ir paspaudžiu blauzda posūkis ties X. G raidė, sustojimas. Kojos sustatytos lygiai, svoris paskirstytas ant visų kojų, atsisveikiname ir išjojame iš aikštės. Vos tik išeiname atleidžiu pavadžius, kumelė nuleidžia snukį ir giliai suprunkščia.
- Šaunuolė, šaunuolė.
Paploju per kaklą ir nušokusi nuo jos apkabinu kaklą ir pabučiuoju į nosiuką. Tu vienintelė mano čempionė.
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
Cropp.
Žirgyno savininkė ir direktorė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2009-05-16
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS   Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Icon_minitimeSk. 07 26, 2009 12:09 am

Vilytė su Saldo Di Conteggio.

Aš ir Salto Di Conteggio, Salto Di Contiggio ir Aš. Sunku, net įsivaizduoti jog aš dalyvauju su juo varžybose, svajonės tikrai pildosi ir dar tokiu greičiu. Paglostau karčius ir įkvepiu giliau oro. Pasiėmusi pavadžio, nestipriai paspaudusi blauzdomis žingsniuojame prie aikštės. Dabar mūsų eilė, eržilas užlenkia ausis ir atsitraukia porą žingsnių tuo netikėto užpakaliuko, kuris taip norėtų mesti breką tiesiai mums į dantis. Paploju, paraminu jį žodžiais ir jis nuleidžia snukį prie žemės giliai prunkšteli. Raitelis pabaigia pasirodymą, dabar mūsų eilė, ramiu žingsniu apeiname aikštelę, prie teisėjų labiau susirengiu žirgą ir pasisveikiname. Įjojimą pradedame darbo riščia, išsitiesiu dar labiau, pečiais kiek atlošti, kulnas taisyklingoje padėtyje, riešai lankstūs viskas tvarkinga. Po truputi įspaudžiu keliais, imu pavaduką į save ir sustojimas, nulenkiu galvą taip pat nepamirštu rankos, kojos sustatytos taisyklingai kaip ir reikia. Čia mūsų koziris, pasiėmusi pavadžius lygiai, balne sėdžiu giliai, ir dėl to džiaugiuosi. Įspaudžiu koją į balną išlinkstame ties C raide į posūkį. MXF- kilpa, mano mėgstamai vadinamas lankelis, pradedame jį daryti, vis spusteliu arklį, jog neprarastų impulsyvumo, pasiekę X raidelę, gražiai užapvalintai grįžtame prie baltos tvorelės. A raidė stipriai suėmusi blauzdomis Grafo kūną stumteliu į priekį, išsikeliam darbo šuoliavimą iš dešinės kojos. Norėčiau pagirti, tačiau čia ne vieta ir ne laikas, eržilas susuka tiesiog fantastiškai, įspūdingai apvalų ratą ties E raide, dangus griūva atrodytų kai saulė pasislepia už tamsių debesų. E- H tęsiame darbo šuoliavimą, vis paspaudžiu kojomis jį, jog galinės kojos aktyviai dirbtų, priekis lengvas, nusišypsau palaikau kontaktą su žąslais ir toliau, po truputi pereiname į darbo riščia. Nepilnai sutelktai judame į priekį, išlaikome pusiausvyrą tai padedu aš savo sėdėsena. Ties C raide tolygiai pervedu į vidutinį žingsnį- energingai žengiame į priekį, tačiau neleidžiu jam skubėti. Išlaikau pavadyje, ir taip žingsniuojam iki M, nes toliau prasideda laisva žinginė per įstrižainę. Leidžiu jam nuleisti ir ištiesti kaklą, prilaikau blauzdom jog neišlėktų iš aikštės su visomis tvorelėmis. Prijojame K raidę paskatinu judėti energingiau, vidutinio platumai žingsniai, išlaikau kontaktą su nasrais, A raidė keliamės į darbo riščia. Judame elastingais žingsniais į priekį, galinės kojos aktyviai dirba. Šita jau įsikalta į galvą seniai, klaidų čia niekuomet nepadaryčiau. Pavadžiai lygūs, patiesinu nugarą, ir tuo apsidžiaugiu. FXM- vienas lankas, kilpa kaip pavadinsi nesugadinsi. Pradedam lankeliu atsitraukti nuo sienelės, tada pasiekiame viduryje esančią X raidę, o tada pradedame grįžinėti prie M raidės, įtaikome į ją kaip priklauso. Išorinę kiek atmetu, vidinę labiau paspaudžiu klubais išstumiu jį į zovadą iš kairės kojos. E 20 metrų ratas į kairę, išlinkimai tobuli, lūpos norėtų girti, tačiau dabar jos surakintos ir tylios kaip niekad. Pabaigę ratą toliau tęsiame darbo šuoliavimą. Iki K nušuoliuojame, o tada pereiname į darbo riščiavimą. Jau atsibodo man tie darbo ir darbo, galinės dirba aktyviai, kontaktas su žąslais, išlaikau jį pavadyje ir vis paskatinu judėti pirmyn, jog neprarastume to impulsyvumo. B raidė mūsų išsigelbėjimas 20 metrų ratas kairėn lengvąją riščia bei viso kūno pailginimas. Saltis pamažu pasiima pavadį ir išilgėja žemyn- pirmyn. Šaunuolis norisi rėkti, taip jis tai padarė be pykčių ir kitų žaidimų. Prieš B sutrumpinu pavadžius, jis sukarpo ausimis lyg rodydamas mažą nepasitenkinimą, bet tai jis daro nepyktybiškai. Paspaudžiu blauzdomis ir riščiuojame darbiškai. Apsilaižau sausas lūpas ir posūkis kairėn , vėl posūkis kairėn X raidė. Prijojame G, keturios kojos pakištos po savimi, atsisveikiname ir išjojame lėtai iš aikštės. Vos išjoję mus pasitinka lietus, vėsus ir tuo pačiu toks gaivinantis. Išsišiepiu kaip mažas vaikas ir pasižiūriu į dangų, ačiū tau dangau to mums ir reikėjo. Paploju per drėgną žirgo kaklą, ir nušoku nuo eržilo.
- Ačiū tau drauguži.
Dar kartą švelniai perbraukiu per snukį ir pažiūriu tiesiai jam į akis.

Pripsė su Ketariu.

Atsidūstu ir giliai įkvepiu. Gaivus dienos oras užpildo mano plaučius, suteikdamas bent šiokį tokį palengvėjimą. Paimdama juodžiui už pavadžių, paglostau jo raumeningą kaklą, pakedenu jo juodus ir purius karčius.Pajuntu, kaip ranka sudrėks nuo prakaito. Tai jaudulys - amžinas palydovas. Kaip visada, jis aplanko tokiu metu. Šypteliu ir pasakau Ketariui, ištikimajam savo partneriui, keletą meilių žodžių. Tuometu išsivedu juodį iš gardo. Lėtai žingsniuojame link varžybinės aikštės. Abu rimti, labai susikaupę. Galvoje neduodą ramybės mintys apie ateinantį išbandymą. Jo nevalia drumsti nereikalingais žodžiais ar padrikais veiksmais. Kiekviena smulkmena turi būti apgalvota. Jokių klaidų - tai būtų pražūtinga...
Jau iš tolo matau duetus, kurie dirbą schemas. Raiteliai joja netik maršrutą, bet dalis iš jų kurios sukasi mano galvoje. Prie tvorelės sustabdau Ketarį.Patvarkau baltutėlį pobalnį, pataisau balną ir veržtėliu pavaržą aukštyn. Ramiai ištraukiu kilpas, pereinu į kairę pusę ir nepaleisdama pavadžių įsikabinu į balną. Įdedu kairę koją į balnakilpę ir pasišokėjus į orą įsėdu į balną. Paglostau žirgiaus tą švelnų ir raumeningą kaklą.
- Na ką, juoduli, šiandien parodysim vietą ,tiems kurie mano ,jog mes nieko nesugebam. Mes pasieksim tą tinkslą ,kurio taip siekiam. Aš žinau, tu, nenuvilsi manęs ,o aš tavęs. Stengsiuos dėl tavęs, aš tavim pasitikiu.
Spustėliu Ketariui iš šonų pentinais ir eržilas sau ramiai pradeda žingsniuot. Įeinam į aikštę ir dėl apsiraminimo apeinam kelis ratukus. Ne itin daug nuramindama save keliu žirgą į riščia, čia jaudulys, jis daro savo. Neskubėdama šildinti žirgą atiduodu pavadį ir stumiu blauzdom, čiut čiut pentinais į priekį. Ketaris bėga gan plačiai , ištiesta galva. Padarom 10 metrų voltukus, tuomet 20 ir paskui 30 metrų voltus. Pagiriu eržilą. Pakeičiam kryptį. Riščiuojam dar kelis ratukus, vis susukdami papildomą ratą ar voltą. Bandau palankstyti žirgėną blauzdele bei pridėdama pavadžiu - žiūriu į Ketario reakciją blauzdoje. Pagiriu eržilą ir vėl lankstau žirgo raumeningą kaklą. Esu patenkita , geru žirgo klausimu.
Šiek tiek atmetu išorinę koją, spustėliu pentinu ir grakščiai įtemdama liemenį keliu Ketarį į zovadą. Pasitrumpinu išslydusius iš rankų pavadžius, pasitvarkau sedėseną tai : pečiai atgal, blauzda rami, vis lydi žirgą ir rankos, norisi skleistis ir šokti maršrutą, bet reikia stengtis, prižadėjau. Truputį atsipalaiduoju, bet ne itin daug ir ramia zovadėle apšoliuojam ratą. Tuomet keičiam kryptį ir susukam kruopščiai išlaikytą voltą ,20 metrų. Pagyrusi Ketarį pervedu jį į žingsnį.
- Na, mums tikrai užteks, bent jau tau 20 minučių apšilimo, visgi nenoriu tavęs nuvarginti, o man pačiai bus sunku išsedėt balne.
Pabaigę apšilimą daug greičiau nei buvo suplanuotą paliekame aikštelę. Iki starto dar 20 minučių. Bandau susikaupti ir einu atuokiau nuo visų. Tyliai mintyse susikaupusi nieko nebegirdžiu, tik savo širdies dūžius. Ketaris tvirtai žengia žingsnius pirmyn ir nieko negalvodamas klausosi mano komandų. Paploju juodžiui per kaklą. Jojam į mišką. Girdisi kaip komisija skiria balus duetams. Praeina pirmi, antri, jau ir treči. Paraminu save ir pagiriu žirgą.
- Mes paskutiniai, gal bus laiko atsipalaiduot ir nuramint save, bet kurgi taip.
Jaudulys net nenustojo veikęs manęs. Stengiuosi nepasiduoti baimei. Negalima pasiduot ir nieko nepasiekt. Eržilas ramiai praeina pro kumeles , laisvu pavadžiu tik judindamasis blauzda.

******* ******

Tiksliai perkartoju schemą ir dar daugiau susikaupiu. Tvirtu žingsniu Ketaris eina aplink aikštę valdomas manęs. Su nerimu linktėliu teisėjams. Susirenkusi žirgą grakščiai įjojame riščia į aikštę. Stengiuosi išlaikyti abu pavadžius lygiai, neišsukdama riešų, o aš taip noriu juos išsukt, nes tiek esu pratus, bet ne. Aš susivaldau, įtempiu liemenį ir prijoję X raidę įsispaudžiu Ketarį ir šis sustoja. Kojos tiesios. Neatleisdama pavadžių su šypsena pasisveikinu su teisėjais ir tęsiu darbą. Suku žirgą dešinėn, jis puikiai išlinksta nuo mano blauzdos. Jojam palei sienelę ir ties M raide pradedam viena kilpa. Tvirtai išsukusi žirgą raginu blauzdom ir pradedam artėti prie X. Prijojam prie X ir vėl suku žirgą ,
tvirtai nujojam iki F ir jojam palei sienelę. Nuo A reidės, atmetu išorinę koją, įtempiu liemenį ir keliu žirgą į zovadą. Šaunuolis, pakyla iš dešinės kojos. Darbo šuoliavimas tęsiasi iki K raidės ir prijoje E raidę suku žirgą abiejais pavadžiais į kairę ir žirgas puikiai išlinkęs nuo mano blauzdos susuka 20 metrų voltą. Jis stengiasi, taip pat kaip ir aš. Vėl ties E raide pradeda darbo šuoliavimą ir šoliuojam iki H raidės. Ties H raide stojam į darbo riščia ir ties C stojam į vidutinį žingsnį. Balsu pagiriu žirgą ir einam link M raidės. Jau ties M raide atiduodu žirgui pavadį ir valdydama blauzda žingsniuojam iki X ir K . Ketaris puikiai klausosi į mano blauzdas ir eina klausydamas komandų. Pasiekus K raidę
prisiimu pavadį ir einam iki A vidutine žingine. Ties A raide raginu žirgą blauzdom priimdama pavadį ir pradedam darbo riščia iki F raidės. Ties ją pradedam viena kilpa. Tiksliai riščiuojam link X raidės, neleidžiu žirgui išsiveržt į priekį ir pridėdama blauzda nujojam iki M raidės. Ties C raide , atmetu išorinę koją, įtempiu liemenį ir grakščiai pasikeliu Ketarį į zovadą iš kairės kojos. Pagiriu eržilą balsu ir šoliuojam iki H raidės. Ties ją pradedam šoliuot iki E raidės ir suku žirgą kairėn, abiejais pavadžiais, pridedu blauzda ir žirgas puikiai išlinksta , susukam 20 metrų ratą. Prijojus E raidę vėl įeinam į darbo šuoliavimą , tuomet zovaduojam link K raidės. Ties K raide persimetam į darbo riščia. Pagiriu
eržilą. Ties B raide krupščiai susukam ratą kairėn pusėi ,lengvąją riščia. Atiduodu pavadį ir Ketaris pailgėja. Prieš B raidę susitrumpinu pavadžius ir ties B pradedam darbo riščia. Mintyse giriu savo gėrį, jis stengiasi, aš žinau. Man nesvarbu ką kiti mano, man svarbu ,kad žirgas manęs klauso ir stengiasi dėl mūsų abiejų. Būsim ir esam nepriekaištingas duetas.Pabaigus mąstyt susikaupiu į darbą ir ties E raide sukam į kairę , žirgas puikiai išlinksta. Ties X vėl posūkis kairėn, taip pat išlinkstam nuostabiai. Giriu žirgą balsu tuo tarpu šypsausi. Džiaugiuosi jog prisimenu schemą, to ko labiausiai bijojau tai pamiršimas schemos. Ties G raide apsispaudžiu žirgą ir stojam, kojos tiesios. Ištiesiu ranką ir nulenkiu
galvą. Viskas. Baigta. Mums pavyko.Numetu pavadžius ir drebančiomis rankomis paglostau Ketariui kaklą. Žirgas giliai atsidūsta ir nuleidžia galvą.
- Taip, šiandien tu atidavei visą save. Ir visai nesvarbu, kokie bus rezultatai. Aš jau dabar tavimi didžiuojuosi, mano drauge. Man tu - pats geriausias.
Išeinam iš aikštės visiškai atsipalaidavę ir su džiaugsmu akyse. Viskas, visi duetai baigė bėgti schemas, dabar skelbs nugalėtojus, man nesvarbu ar pateksim į jų ratą ;* Svarbu ,kad tave myliu...


Galite balsuoti! shake
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
vilyte




Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2009-07-17

Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS   Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Icon_minitimeSk. 07 26, 2009 4:36 am

Biscuits su Moorlands Totilas
a) 7, vietomis reikėjo prisiversti skaityti.
b) 8, buvo klaidų.
c) 9, tikrai jo buvo.

Jazz su Sir Donnerhall
a) 8, na toks įdomus skaitėsi gerai.
b) 9, buvo porą klaidelių.
c) 8, trūko vietomis.

Liberty su Ustinov

a) 8, trumpas gerai, bet man per trumpas.
b) 10, na klaidų kaip ir nemačiau.
c) 7, trūko, galvojau bus labai tavo geras rašinys tačiau.

Lisa su Lumiere De Paris
a) 8, žinai dėl ko, kartais pabosta tas jaudulys prieš varžybas, galbūt jis ir jaučiamas, bet VŽ galima tą pradžią kaip nors kitaip parašyti. O kam savo rašinyje minėti kitus žmones"(o tas daugelis paskui stebisi, „kodėl man nurėžė balus už tokį staigų pakilimą į zovadą“)". O visa kita tiesiog įtraukiamai.
b) 10.
c) 10, tu žinai jog esi profesionalė ir tavo rašinys iš visų geriausias profesionalumo atžvilgiu.

Pripsė su Ketariu
a) 8, na nei šiaip[ nei taip.
b) 9, buvo klaidų.
c) 8, jo tikrai buvo.


Paskutinį kartą redagavo vilyte, Antr. 07 28, 2009 2:25 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Jazz.

Jazz.


Pranešimų skaičius : 145
Join date : 2009-07-11
Age : 30
Miestas : Vilnius.

Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS   Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Icon_minitimeSk. 07 26, 2009 10:47 am

Smagu žinokit, kad rašinių nedaug. Lengva balsuoti, ir balsai būna vertingesni. I think. ;D Anyway, nepeikit, mano balsai:

Biscuits su Moorlands Totilas.
a) 7. Atsiprašau, nu bet nesiskaitė. Tas galbūt rašymo būdas toks norėjo pasireikšti labai aukšto lygio, dalykiškas ir profesionalus, turintis daug patirties, bet skaityti buvo sunku.
Galbūt jis ir geras tuo, kad nedaug tokių rašinių. Pabosta tie: ''myliu myliu, caca arkliuks'', bet šitas manau biški ''perlenktas''. Bet šiaip neblogai.
b) 8. Kabino akis.
c) 8. Na, iki profesionalumo trūksta.

Jazz su Sir Donnerhall.
a) -
b) -
c) -

Liberty su Ustinov.
a) 9. Trumpai drūtai. Ne per daug, ne per mažai. Viskas, ko reikia, bet man dar trūko iki dešimtuko.
b) 10. ''Nesikabino'' (:
c) 9. Trūksta iki 10.

Lisa su Lumiere De Paris.
a) 9. Sujojimas labai patiko. Konkrečiai, ir tie protarpiai dorojant schemą, kaip:
''...Kiekvieną tempą pasiraginu savo rudnosiuką, kad nepereitų į risčią...''
Buvo šaunu skaityt, bet kai kur visko buvo per daug.
b) 10. Nemačiau. Turiu pastebėt, visad bais tvarkingai rašai xDD
c) 9. Profs. Patinka tas nuoširdumas, kai matau, jog Paris tau tikrai rūpi. Ir komanda jūs darni. (handshake)


Vilytė su Egzekutor.
a) 10. Nuoširdžiai labai patiko. Nei per daug ''oi mažyti, myliu myliu'', bet ir pakankamai minčių, išreiškiant tai savaip.
b) 7. Nu, tai viską sugadino. Gal ir yra visos nosinės, bet trūksta skirybos ženklų, per daug ištempti sakiniai ir jokių kablelių, bei kai kur jie net nebaigti dedant jungtukus. Kaip pvz:
''...Paglostau jos kaklą ir pasiėmusi pavadžius kurie kabo ant kaklo... (sakinys baigtas)'' Nelogiškai. Čia nepriekabiauju, bet čia vienas pavizdys iš daugelio. Tad dėl tokių visokių ir rašau mažą balą ;/
c) 10. Ne per dalykiškai aprašyta, va, kas žavi labiausiai. Viskas - ko reikia. Nėra jau 'tobulo' profesionalumo, bet visi pagrindai, ir aprašyta viskas tai, ką mums derėtų žinoti.

Pripsė su Ketariu.
a) 7. Nu nesiskaitė, nors užmušk. Ne dėl to, kad paskutinis, noro buvo. Negalėjau skaityt, sunku. Nu neįdomus meški, visai. Bent čia tik mano nuomonė. Įprastas rašinys, nieko daugiau.
b) 9. Biški buvo, bet taip normaliai.
c) 9. Kadangi vertinimas už profesionalumą, o ne už bendrą vaizdą, tai profesionalumas buvo, aprašymas buvo toks, kokio tikėtis galima iš normalių raitelių.

Vilytė su Saldo Di Conteggio.
a) 9. Man tikrai patiko, bet jei bendrą vaizdą vertinant pagalvojus apie įdomumą tai 10 rašyt negaliu. Bet tikrai skaitėsi neblogai.
b) 8. Buvo klaidų, ir tokių kabinančių. Nu kaip man...
c) 8. Trūko aprašymų ir protarpiais dar kažko. Bet gerai, visai gerai ;D


Paskutinį kartą redagavo Jazz., Antr. 07 28, 2009 9:59 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
Lisa*

Lisa*


Pranešimų skaičius : 71
Join date : 2009-07-17

Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS   Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Icon_minitimePir. 07 27, 2009 9:27 am

Biscuits su Moorlands Totilas.

a) Rašinio įdomumas - "pradedu, pradedu, pradedu". Visur pradedu. 8.
b) Rašinio tvarkingumas - 9. Pastebėjau kelias klaidas, kaip pvz. : ištiesia savo eržiliuką kaklą. FTW ? xDD
c) Profesionalumas - oo, vaikeli, 7, ne daugiau. Kas posūkiu metu atmeta išorinę koją ? Daugelis žirgų pasikelia į zovadą atmetus išorinę koją, o vidine pasiraginus. Ir tie visi "žirgas supranta, eržilas supranta". Pagal tai, kaip aprašei tuos visus elementus su "jis supranta", tai panašu, jog jis pats atlikinėjo elementus, o tu tik ant jo sėdėjai.

Jazz su Sir Donerhall.

a) Rašinio įdomumas - 8. Neblogas, bet nelabai kabino.
b) Rašinio tvarkingumas - 9. Klaidų nemačiau, bet buvo tokių šokinėjimų tekste : Iškart nieko nelaukus išsiraginu mažių į zovadą ir gražiai nušuoliuojam iki H raidės. Jis visad buvo susitelkęs, ir aš dar labiau džiaugiaus. Tokie ne į temą nukrypimai.
c) Profesionalumas - keista gan buvo tas "gavus startą, susitvarkau sėdėseną". Supratau, kad toliau tęsei schemą ir tirli pirli, bet paskaičius, tai susidaro įspūdis, kad tu stovėjai vietoj su tuo arkliu ir tvarkeis sėdėseną. xD Ir be to, buvo dar keletas dalykų, bet dabar nekomentuosiu. 8.

Liberty su Ustinov.

a) Rašinio įdomumas - trumpas, bet pradžioje įdomus ir įtraukiantis rašinukas. 9.
b) Rašinio tvarkingumas - 10. Klaidelių nemačiau.
c) Profesionalumas - ei, moteryte, labai jau trumpai viskas. Pradžia įdomi, tikrai, viskas faina ir gražu. O pati schema labai sausai aprašyta. Eh. Tebūnie 8.

Vilytė su Egzekutor.

a) Rašinio įdomumas - 8. Vien dėl tų neaiškių sakinių.
b) Rašinio tvarkingumas - 8. Kableliai ir taškai, aūū, kur jūs ? Labai sunku įsigilint ir susivokt, kai neaišku kur baigias ir prasideda sakinys.
c) Profesionalumas - 9. Kai kur jo trūko, bet šiaip viskas neblogai.

Vilytė su Saldo Di Conteggio.

a) Rašinio įdomumas - 9. Įdomus, tikrai. Nepaisant tų sakinių ..
b) Rašinio tvarkingumas - tas pats. 8.
c) Profesionalumas - 9. Kai kur galėjai ir plačiau aprašyt elementą.

Pripsė su Ketariu.

a) Rašinio įdomumas - vien dėl to kad buvo ta TOKIO ilgio įžanga, nesiskaitė. 7.
b) Rašinio tvarkingumas - 9. Keletas klaidelių buvo.
c) Profesionalumas - Aš susivaldau, įtempiu liemenį ir prijoję X raidę įsispaudžiu Ketarį ir šis sustoja. Kojos tiesios. Nu negi kreivos ? : DD Be to liemens įtempt gi nereikia, o tik ištiest nugarą. xD Kaip tik reik atsipalaiduot, ir kartu su tavim atsipalaiduos arklys. Žodžiu. 7.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Žirgyno direktorė.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 201
Join date : 2009-07-14
Miestas : Vilnius.

Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS   Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Icon_minitimePir. 07 27, 2009 12:24 pm

1. Biscuits su Moorlands Totilas:
-.

2. Jazz su Sir Donnerhall:

a) Rašinio įdomumas.- Na, šeip visai neblogai, bet dar tikrai ne 10. 9.
b) Rašinio tvarkingumas.- Buvo klaidų ir labai dažnai kartojai "mes". 9.
c) Profesionalumas.- Na, man patiko, bet galėjai truputį labiau. 10.

3. Liberty su Ustinov:

a) Rašinio įdomumas.- Galėjai vietoj apšilimo plačiau aprašyti schemą. Na, manęs neužkabino. 8.
b) Rašinio tvarkingumas.- Klaidų nemačiau, tvarkingas rašinukas. 10.
c) Profesionalumas.- Tiesiog, reikėjo platesnių aprašymų. 9.

4. Lisa su Lumiere De Paris:

a) Rašinio įdomumas.- Viskas gerai, man patiko. 10.
b) Rašinio tvarkingumas.- Buvo viena klaida, bet gal jos neskaitom. 10.
c) Profesionalumas.- Aprašymai aiškūs, platūs ir visokie kitokie. 10.

5. Vilytė su Egzekutor:

a) Rašinio įdomumas.- Man patiko, nors įtraukė tik pusėtinai. 9.
b) Rašinio tvarkingumas.- Ech, kablelių labai trūko. 8.
c) Profesionalumas.- Na, man atrodė, kad viskas ok, bet 10 negaliu. 9.

6. Vilytė su Saldo Di Conteggio:

a) Rašinio įdomumas.- Įtraukė, man patiko. 9. Bet ne iki 10.
b) Rašinio tvarkingumas.- Tik trūko kablelių ir buvo keletas klaidų, bet netrukdė. 9.
c) Profesionalumas.- Buvo. Man patinko. 10.

7. Pripsė su Ketariu:

a) Rašinio įdomumas.- Visiškai nepatiko tas apšilimas, kam jo reikėjo? Šeip schema visai nebloga, tačiau man nepatiko tai, kad rašai "Man nesvarbu ką kiti mano". Kam tai reikėjo rašyt? 7.
b) Rašinio tvarkingumas.- "Šoliuojam", "Kojos tiesios" ir panašios klaidos buvo žiaurios. Ir "šoliuojam" kartojosi begales kartų. 7.
c) Profesionalumas.- Na, pats rašinys man patiko. Tai 9.
Atgal į viršų Go down
Liberty

Liberty


Pranešimų skaičius : 59
Join date : 2009-07-15
Miestas : Vilnius

Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS   Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Icon_minitimePir. 07 27, 2009 2:52 pm

1. Biscuits su Moorlands Totilas.
a) Rašinio įdomumas.- 6. Neįdomu ir sausa.
b) Rašinio tvarkingumas.- 9, radau porą klaidų.
c) Profesionalumas.- 7. Norisi kažko įdomesnio paskaityt nei "susirengiu, paraginu, mes risčiuojame".

2. Jazz su Sir Donnerhall.
a) Rašinio įdomumas.- Manęs neužkabino, bet žinau, kad stengeisi. Vien už tai 9.
b) Rašinio tvarkingumas.- 10. Nepastebėjau.
c) Profesionalumas.- Na, iš tikrųjų dar trūksta, 8.

4. Lisa su Lumiere De Paris.
a) Rašinio įdomumas.- 9, beveik idealiai.
b) Rašinio tvarkingumas.- 10, neradau klaidų.
c) Profesionalumas.- Viskas aiškiai aprašyta, 10.

5. Vilytė su Egzekutor.
a) Rašinio įdomumas.- 8. Nebuvo iš tiesų labai įdomu skaityt.
b) Rašinio tvarkingumas.- 8, buvo porą klaidų ir šiaip, netaisyklingi ženklai, pvz : ... ir išgirstame." atsiprašau, čia mintis dar nebaigta.
c) Profesionalumas.- Dėl profesionalumo tikrai šaunuolė, nors aišku yra ko mokytis. 9.

6. Vilytė su Saldo Di Conteggio.
a) Rašinio įdomumas.- 9. Šitas man labiau patiko, galbūt arklys tau labiau prie širdies.
b) Rašinio tvarkingumas.- 8. Tvarkos mažoka, pamiršti skyrybos ženklus padėt, arba dedi ne tuos.
c) Profesionalumas.- 9 - galėčiau parašyt tą patį.

7. Pripsė su Ketariu.
a) Rašinio įdomumas.- 8. Vien už tai, kad tu labai stengeisi ir aš tą aiškiai matau. Bet ko per daug, tas blogai. (P.S čia tas akivaizdžiai matosi "- Na ką, juoduli, šiandien parodysim vietą ,tiems kurie mano ,jog mes nieko nesugebam. Mes pasieksim tą tinkslą ,kurio taip siekiam. Aš žinau, tu, nenuvilsi manęs ,o aš tavęs. Stengsiuos dėl tavęs, aš tavim pasitikiu.")
b) Rašinio tvarkingumas.- 8, buvo klaidų.
c) Profesionalumas.- 7. Na, šito tai trūko. Reikėtų platesnių elementų aprašymų, žinoma, daugiau taisyklingumo visur irgi nepakenktų.


Paskutinį kartą redagavo Liberty, Kv. 07 30, 2009 11:00 am. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
vilyte




Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2009-07-17

Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS   Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 2:27 am

Jazz- prabalsuok už mane ir Salto. Smile
Atgal į viršų Go down
Lisa*

Lisa*


Pranešimų skaičius : 71
Join date : 2009-07-17

Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS   Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 2:59 am

Ir Pripse, beliko tik tavo balsas, aūū. ; D
Atgal į viršų Go down
Jazz.

Jazz.


Pranešimų skaičius : 145
Join date : 2009-07-11
Age : 30
Miestas : Vilnius.

Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS   Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 9:56 am

vilyte rašo:
Jazz- prabalsuok už mane ir Salto. Smile

Atsiprašau. Prieš tai ir Lisą praleidus buvau xDDD
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
Lisa*

Lisa*


Pranešimų skaičius : 71
Join date : 2009-07-17

Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS   Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 2:48 am

Nemanau, kad verta laukt Pripsės. Nebent jūs norit laukt dar amžių. :]
Atgal į viršų Go down
Liberty

Liberty


Pranešimų skaičius : 59
Join date : 2009-07-15
Miestas : Vilnius

Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS   Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 10:56 am

Visiškai pritariu Lisai. Jau ilgokai delsiam ir taip ..
Atgal į viršų Go down
Dreamer.
Moderatorius.
Dreamer.


Pranešimų skaičius : 133
Join date : 2009-07-19
Miestas : Vilnius

Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS   Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 11:33 am

Įsikišiu. Atrodo šiandien mačiau šitam VŽ Pripsę online, bet ji taip ir neprabalsavo.
Atgal į viršų Go down
Cropp.
Žirgyno savininkė ir direktorė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2009-05-16
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS   Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Icon_minitimePen. 07 31, 2009 1:38 am

Pripsė prašė manęs prabalsuoti, tačiau aš visiškai neturiu laiko, tad jau greit skelbsiu rezultatus Wink
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
Lisa*

Lisa*


Pranešimų skaičius : 71
Join date : 2009-07-17

Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS   Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Icon_minitimePen. 07 31, 2009 2:00 pm

Chem, yra norinčių arklius parsivežt namo. :] Netampykit gumos.
Atgal į viršų Go down
Jazz.

Jazz.


Pranešimų skaičius : 145
Join date : 2009-07-11
Age : 30
Miestas : Vilnius.

Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS   Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 5:32 am

Pripsė yra diskvalifikuojama. Uždarau šią temą, ir skelbiu rezultatus.
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
Sponsored content





Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS   Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". BALSAVIMAS
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". Registracija.
» Išjodinėjimo varžybos "Šešėlio aliūras 2009". SCHEMA.
» Išjodinėjimo varžybos ''Šešėlio Aliūras 2009'' rezultatai.
» Antro šanso paroda: Išjodinėjimo žirgai - REGISTRACIJA.
» VŽ olimpinės žaidynės 2009. Konkūras.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Šešėlis :: Žirgyno teritorija. :: Sandėliukas.-
Pereiti į: