Šešėlis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šešėlis

Virtualus Žirgynas.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Cavalor Cumano (BEL)

Go down 
AutoriusPranešimas
Cropp.
Žirgyno savininkė ir direktorė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2009-05-16
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Cavalor Cumano (BEL) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Cavalor Cumano (BEL)   Cavalor Cumano (BEL) Icon_minitimeKv. 08 06, 2009 12:00 pm

Cavalor Cumano (BEL) I8071_cum

Cavalor Cumano, (Cassini I x Chanell II) tai devynmetis holšteinų veislės eržilas, įrodęs pasauliui, kad Cassini linijos žirgai yra tikrai verti dėmesio, ir dar kokio. Šis iš pažiūros tikrai mielas širmukas yra įtrauktas į geriausių pasaulyj licenzijuotų eržilų sąrašą, taigi, tikrai nesuklysiu sakydama, kad jis visom prasmėm- tikrų tikriausias eržilas.
Nieko nuostabesnio tikriausiai nėra, už Cumano galingus, atsargius ir beprotiškai techniškus šuolius. Atrodo, kad jie imti ir išmatuoti su liniuote, matlankiu, ar kokiu kitu matavimo prietaisu- žirgo šuolio linija tiesiog ideali. Matyt, todėl, dauguma žmonių neatitraukia akių, kai konkūro varžybose šis galingas širmis susidoroja su maršrutu.


Didžiausi žirgo pasiekimai ir pergalės
03 - World Equestrian Games, Individual final Rotation of horses.
02 - World Equestrian Games, Individual final Rotation of horses.
01 - World Equestrian Games, Individual final Rotation of horses.
02 - World Equestrian Games, Individual final Rotation of horses.
01 - World Equestrian Games, N.3 - 3 Individual Two rounds.
07 - World Equestrian Games, Team.
01 - World Equestrian Games, Round 2 - Team final and 2 indiv.
01 - World Equestrian Games, Round 1 - Team final and 2 indiv.

Įsimintinos virtualios datos
2008 m:
I vieta „Pajūrio Bangų“ žirgyno žirgų nominacijose gimimo dienos proga gražiausią eksterjerą turinčio žirgo rinkimuose.
I vieta 2008-ų metų „Pajūrio Bangų“ konkūro čempionate su raiteliu Cavalla.
I vieta „Silueto“ žirgyno žirgų demonstravimo parodoje.
I vieta „Pasagos“ žirgyno gražiausio konkūrinio žirgo rinkimuose.

2009 m:
Gegužės 21 dieną žirgą perima auginti Cropp ir šis žirgas atkeliauja į "Žirgų Pasaulį".
ŽP žirgų nominacijose Cumano buvo išrinktas geriausiu konkūriniu žirgu.
I vieta konkūro varžybose "Reversto Taurė 2009" su raitele Cropp.
I vieta konkūro varžybose Silence žirgyne su raitele Cropp.
I vieta ŽP parodoje "Varžybiniai Žirgai".
I vieta ŽP konkūro čempionatė "Žirgų Pasaulio Taurės" konkūrė iki 130 cm su raitele Cropp.
I vieta Šešėlio žirgyno parodoje "Gražiausiai šuoliuojantis Žirgas"
Cavalor Cumano (BEL) 1814584

Videoalbumas
Spoiler:

Fotoalbumas
Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo Cropp., Pir. 08 17, 2009 12:22 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
Cropp.
Žirgyno savininkė ir direktorė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2009-05-16
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Cavalor Cumano (BEL) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cavalor Cumano (BEL)   Cavalor Cumano (BEL) Icon_minitimeKv. 08 06, 2009 12:17 pm

Įdunam su eržilionu į gardą. Stoikės, brekai, žvakės pakely, viskas mum jau įprasta, toks jau širminskio būdas juokz. Įvestas gardan Cumano tampa begališkai susimąstęs, apuostęs naujus šiaudus, naują kraiką, naujus namus Ir vėl pradeda jo eržiliškumas reikštis, pastato ausis, uodegą ir dar visas transportui "aprengtas" maivosi čia. Sudrausminu jį, nes pradeda įgristi. Nuimu jo kelionines apsaugas, iškarto ištepu kojas šaldančiu geliu ir jas apibintuoju bintais. Matau, kad Cumano pavargęs, pradėjo ramiau elgtis. Nuimu transportavimo visą inventorių, uždedu jam ploną popončiką.
Duodu jam morką, pavargęs mano Širminskis po kelionės į naujus namučius. Paplekšonju jam per kaklą, kai šis suorojo morką ir paglostau paausį. Taip Cumiui labiausiai patinka ir jis atsipalaiduoja, nebesieržilina. ;)
- Geruliukas Tu mano, mažiau. ;]
Atsisveikinu su Žirgeliu ir keliauju pas Baloubetą.
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
Cropp.
Žirgyno savininkė ir direktorė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2009-05-16
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Cavalor Cumano (BEL) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cavalor Cumano (BEL)   Cavalor Cumano (BEL) Icon_minitimePen. 08 07, 2009 12:14 am

Ateinu pas savo širmuliuką. Pasisveikinu su gražuoliu, duodu jam morką. Šis paima, sugugena. Paglostau jį. Manau, jis šiandien neblogai visai nusiteikęs, josim į laukus ir ant Numero Uno varys Pripsė, oi linksmai pajodinėsim manau juokz.
Uždedu Cumano kantarą, prisegu štrichą ir prisirišu jį garde. Nuimu poponą, nušukuoju jį. Regis, jis gana švarus, tad ilgai neužtrunku. Išvalau kanopas. Sutvarkau karčius ir uodegą. Sudedu šmutkes į vietas. Na, regis jis jau švarus. Paglostau širmuką ir duodu jam morką, už kantrybę ir patapšnoju per kaklą. svilpia
Tada pasiimu pilką ausinuką ir užmaunu ant jo mižiniškų, tačiau dailių ausyčių. Žirgius nusipurto, nelabai jam dabar malonu, bet kai josim laukuose ir musės lįs į ausis, manau jam tikrai patiks šis ausinukas. Tada uždedu kamanas, užsegu meksikankę. Patvarkau dirželius ir pasiimu apsaugas. Uždedu jas. Pagiriu žirgiuką. Uždedu balną. Prisegu krūtindiržį, perkišu per pavaržą ir užsegu ją. Na va, regis viskas.
- Keliaujam, širminksi tea party
Ir išsivedu širmuliuką.
_____________

Pagrįžtam už geros valandos. Šiek tiek murzini, šiek tiek pavargę, tačiau laimingi ir sveiki squirell xD.
Prie gardo nuimu žirgo apsaugas ir padedu jas. Tada nuimu balną ir pakabinu. Nusegu krūtindiržį.
Įsivedu į gardą, nuimu kamanas. Pakabinu prie gardo, šalia kito inventoriaus. Nuvalau žirgo kojas, papilvę, kaklą ir nugarą. Ištrinu kojas šaldančiu tepalu ir užbintuoju. Uždedu ploną prakatinį poponą, įdedu jam šiek tiek šieno. Susirenku daiktus, atsisveikinu su juo ir išeinu . kietc
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
Cropp.
Žirgyno savininkė ir direktorė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2009-05-16
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Cavalor Cumano (BEL) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cavalor Cumano (BEL)   Cavalor Cumano (BEL) Icon_minitimeSk. 08 09, 2009 9:13 am

Po pietų atskubu pas savo aukselį širmelį. Žirgius iškiša nosį, išgirdęs žingsnius arklidėse, ir pamatęs, jog čia aš, sužvengia baisiau nei pats velnias. Prieinu prie gardo, atidarau dureles. Cumis pradeda šokinėti vietoje, pasispirdamas ant galinių kojų.
- Nu, zuikei, nepyk, kad kurį laiką nesimatėm... Buvo man reikalų šiek tiek, bet dabar jau vėl būsim neišskiriami bičai ;]
Žirgius pasikaso galvą į mane ir pradeda žvengti. Žodžiu, jam laimės priepuolis. Atglostau aš savo meškiną, belekaip išsiilgtą. Kišenes apieškau ir ten randu gabalėlį cukraus, tad duodu jam užkrimsti. Kumelys laimingas, tačiau vistiek šiek tiek piktas. Paglostau jam paausį, šis prunkšteli. Žinau, kad jam taip labai patinka.
Reikia vis dė to pradėti darbuotis ir uždedu žirgui vasarinį popončiką. Visai jis plonas ir lengvutis, bet geriau uždėsiu, nei po to parsivesiu žirgą, kurį bus skersai išilgai sukandžiojusios musės ir uodai. Susegioju visus dirželius ir tada uždedu baltas apsaugas. Jėgiškai Cumis atrodo, toks super eržiliškas- žydras poponas ir baltos nagafkės (clap). Bet jam tinka. Paplekšnoju jam per kaklą ir duodu dar gabalėlį cukraus.
- Tai kaip, mes jau vėl draugai? :kuuul :D:
Žirgius pakelia galvą ir pradeda juokingai uosti orą. Po to pastumia mane durų link. Prisegu jam štrichą ir išeidama pasakau.
- Taika tarp mūsų amžiais xD.
_____________

Parvedu išsilaksčiusį eržilioką po gerų kelių valandų. Žirgius visas šlapias nuo karščio lauke. Įvedu jį gardan, vietoj to popono uždedu ploną prakaitinį. Nuimu apsaugas, mesteliu jas prie gardo. Cumis ir toliau sau ramiai stovi ir apžiūrinėja savo kanopėles. Ištepu jo kojas šaldančiu tepalu, oi tai bus dar pasitempęs kokią sausgyslę ir užvynioju minkštais bintais. Atsisveikindama dar palepinu jį cukraus gabaėliu ir išeinu. meskiai
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
Cropp.
Žirgyno savininkė ir direktorė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2009-05-16
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Cavalor Cumano (BEL) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cavalor Cumano (BEL)   Cavalor Cumano (BEL) Icon_minitimeŠt. 08 15, 2009 12:42 am

Ryte ateinu pas mylimiausią širmuką. Šis pamatęs mane prie gardo tyliai sugugena. Atidarau gardo dureles ir įeinu pas jį. Žirgius iš karto pradeda pūsti šiltą orą į mano rankas iš šnervių, ramiai mane apuosto, ir kai įsitikina, kad čia aš, tiesiog nusiramina, pastato ausis į priekį ir nustato tokią klausiamą miną "Ar atnešei man ką nors?" juokz. Kurgi ne, kaip aš ateisiu pas savo širminskį be kokio gardėsio. Iš kišenės pasiraususi ištraukiu sausainį. Na, gal patiks jam. Žirgius įtartinai pauosto, bet tokiam visaėdžiui kaip jis, tiks ir sausainis :D Apuostęs ir įsitikinęs, kad čia viskas ok, čiumpa man iš rankų jį ir sukramsnoja it koks žiūrkėnas.
- Prikolistas tu, Cumi, žinojai? xD
Žirgius bekimšdamas tą sausainį nusipurto. Nežinau, ką jis turėjo omeny tokiu veiksmu ką norėjo pasakyti. Visgi juokingas jis mano meškius. Dar kiek pastebiu tą didelį "baltą" padarėlį ir pradedu dirbti, nes visą dieną vistiek netinginiausim. Uždedu jam kantarą ir pradedu jį šukuoti. Po truputį ir labai atsakingai. Kai jo visas kūnas blizga, išvalau kanopas. Kai šios jau švarut švarutėlės, patikrinu, ar dar pasagos nekleba, nes jau maždaug mėnuo ir dvi savaitės praėjo, kaip su naujais batukais jis vaikšto. Bet regis, dar viskas ok. Po to sutvarkau jo karčius ir uodegą.
- Bičas, reikės biškį apsikarpyti ir išsipešioti juokz Tuoj į džiunglinį tapsi panašus.
Kai baigiu valymo procesą (xDD) sumetu šepečius į dėžę ir ją uždariusi pastumiu toliau. Nuimu kantarą ir pakabinu. Pasiimu mėlyną ausinuką ir užmaukšlinu ant jo ausų. Po to uždedu kamanas. Po to balną. Patvarkau pobalnį ir paminkštinimą. Uždedu krūtindiržį-martingalą. Gerai viską susgioju ir patikrinu ar viskas savo vietose. Kai viską apžiūriu, uždedu jam kojų apsaugas. Na va, mes jau pasiruošę darbui. Paplekšnoju jam per kaklą ir išsivedu į aikštelę.
_______________

Parvedu žirgą po geros pusantros valandos. Prisivedusi prie gardo nuimu kamanas ir pririšusi uždedu kantarą. Nuimu balną ir nagafkes. Balną pakabinu ant laikiklio, o nagafkes pametu prie gardo. Uždedu žirgui prakaitinį popončiką, bet nesegioju jo, nes lauke ir taip belekaip karšta. Duodu jam morką ir labai labai labai labai pagiriu už puikų darbą, jis to nusipelnė. Atrišu leicą ir veduosi jį į prausyklą, nuplausiu kojas, kad atsigautų.
_______________

Parvedu žirgą jau atsigaivinusį ir atsigavusį po šiokio tokio išsimaudymo po šlange. Nuimu prakaituką ir padedu jį prie gardo. Ištepu žirgo kojas šaldančiu tepaliuku ir užbintuoju kojas. Viską apsitvarkau ir įvedu žirgą į gardą. Nuimu kantarą, pakabinu prie gardo. Atsisveikinu su juo ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
Cropp.
Žirgyno savininkė ir direktorė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2009-05-16
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Cavalor Cumano (BEL) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cavalor Cumano (BEL)   Cavalor Cumano (BEL) Icon_minitimePir. 08 17, 2009 12:26 am

Jau vakarop ateinu į arklidę, lekiu iš karto pas savo numylėtinį ir išpopintą storą eržilą juokz. Netoli gardo mane jau pasitinka kimus ir malonus žvengimas. Priėjusi prie gardo, atidarau gardo dureles, ir iš karto Cumis prikiša nosį prie manęs, apuosto rankas, ir nieko jose neradęs sau pilvui užauginti, nulenkia ausis, giliai įkvepia orą ir tarsi mažas vaikas perverčia akis. Paglostau jam per kaklą, kad šis atsipalaiduotų ir nebūtų toks jau piktas.
- Cumi, ne toks jau ir plonas esi. Nori, kad su pilvu kartis pradėtum numušinėt? gausi galvon Reikės tau saldumynus uždraust visiškai, nes jau prasti reikalai dedas.
Širmis pakreipia savo galvą ir nustato tą belekaip mielą žvilgsnį, atrodo jis kaip nesusivokęs arkliukas šiam dideliam pasauly. Ir visada mane prajuokina tas jo bruožas.
- Prikoliukas tu svilpia
Patapšnoju jam per kaklą. Reikia šiek tiek apšukuoti nemurziną kumelį ir vesti vaikštynėn, nes jėgų taip pilna pas jį, gardo sienas tuoj išgriaus, man rodos cool. Pasiimu šepečius ir apvalau žirgą. Šis gana švarus, bet kai pradedu valyti papilvę, užjautusi ten kažkokius nešvarumus, šis užriečiau ausis ir įtraukiau raumenis. Patapšnoju lengvai per papilvę ir lengvai perbraukiu švelniu šepečiu. Tą patį padarau su nugara. Atsipalaidavo eržiliukas. Paglostau jį ir sudedu šepečius į vietas. Į rankas pasiimu naują įrankį- krapštuką. Išvalau kanoppėles jo. Aptvarkau karčius ir uodegą. Nuimu popončiką ir sulanksčiusi padedu prie gardo. Nenubintuoju kojų, vistiek lėksim tik į vaikštynę prasijudint biškį, kad lašinukai nepradėtų augt vietoj raumenukų squirell xD . Prie kantariuko prisegu leicą ir išsivedu širmuliuką vaikštynėn.
________________

Parvedu Cumį po pusės valandos. Šis gan mieguistas, nors atrodo netiek ir trumpai ten ratukais pravaikščiojo. Paglostau jį parsivedusi. Uždedu vėl poponą. Nuimu kantarą su leicu. Žirgius tik parvestas puola ieškoti ėdalo, bet dar tik už valandos vakarienė.
- Agirdi, vaikas, ko tu toks nedaėdęs? tea party
Žirgius prunkšteli ir pasitrina į sieną. Ech, kartais aš jo tikrai nesuprantu :D. Na ką, paglostau jį ir atsisveikindama pakštelėjusi į nosiuką išeinu.
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
Sponsored content





Cavalor Cumano (BEL) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cavalor Cumano (BEL)   Cavalor Cumano (BEL) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Cavalor Cumano (BEL)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Šešėlis :: Žirgyno teritorija. :: Sandėliukas.-
Pereiti į: