Šešėlis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šešėlis

Virtualus Žirgynas.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Ieškau žirgo.

Go down 
AutoriusPranešimas
Dreamer.
Moderatorius.
Dreamer.


Pranešimų skaičius : 133
Join date : 2009-07-19
Miestas : Vilnius

Ieškau žirgo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ieškau žirgo.   Ieškau žirgo. Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 3:26 am

Sveiki. Taigi ieškau žirgo, nes teturiu vieną krosininką ir vieną neapjotą žirgelį.
Žirgas turėtų būti:
:: Konkūrinis. Tinka ir laisvalaikio jojimo + konkūro paskirtis, bet geriausiai grynai konkūrinis.
:: Žirgas neturi būti nė kiek susijęs su išjodinėjimo, nes to dalyko aš nemoku ir kolkas nesiruošiu mokytis.
:: Žirgas turi šokti bent kiek virš metro, bet olimpinio man nereikia, nes su tokiais aš nesusitvarkau. xD
:: Žirgo spalva ir veislė nesvarbi, tėra vienas didžiulis prašymas, kad žirgas būtų iš ties gražus.
:: Norėčiau, kad žirgas turėtų bent kokių žymių, bet jeigu bus gražus, tos žymės irgi nebūtinos.
:: Nenoriu labai jauno žirgiuko, bet seno taip pat nesinori, taigi amžius turėtų būti kažkur min. 5 m., max. 10 m.
:: Nuotraukų norėčiau, kad būtų daug, bet jeigu jos bus gražios ir kokybiško, pasitenkinsiu ir mažesniu skaičiumi.

Tai tiek. Jeigu Jūs pardavinėjate žirgą, kuri netinka porai punktų, vistiek siūlykit, nes nežinia, gal ir jis man patiks.
Lauksiu. (:
Atgal į viršų Go down
 
Ieškau žirgo.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Šešėlis :: Prekyba ir verslas. :: Didžioji prekybvietė.-
Pereiti į: