Šešėlis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šešėlis

Virtualus Žirgynas.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.

Go down 
+10
Lisa*
vilyte
Wikinge
BouncY.
Liberty
Popcorn`e
Jazz.
Moncė.
Biscuits.
Cropp.
14 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Cropp.
Žirgyno savininkė ir direktorė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2009-05-16
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 11:02 am

Rašykite savo nuomonę apie šiuo metu rengiamas parodas/varžybas, ar jau pasibaigusias. Taip pat pateikite nuomonę dėl naujų parodų ar varžybų, kurių norėtumėt ateity. Pasiskelbkit.
peace


Paskutinį kartą redagavo Cropp., Sk. 08 02, 2009 8:32 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
Cropp.
Žirgyno savininkė ir direktorė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2009-05-16
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 1:46 pm

Taigi, kokios dar veiklos, be parodos, norėtumėt?
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
Biscuits.
Žirgyno direktorė.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 201
Join date : 2009-07-14
Miestas : Vilnius.

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 1:47 pm

Norėčiau kokių arba labai rimtų varžybų, arba labai paprastučių. Išjodinėjimo manau, labiau. (:
Atgal į viršų Go down
Cropp.
Žirgyno savininkė ir direktorė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2009-05-16
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 1:52 pm

Mes su Jazz abi užkietėjusios konkūrininkės, tad tik konkūrą perfectito galėtume surengti. juokz
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
Moncė.

Moncė.


Pranešimų skaičius : 88
Join date : 2009-07-14

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 1:55 pm

Mane kažkaip pataukė ant konkūro. Visad jį šiaip mėgau. O varžybų visada norėčiau.
Bet reikia galvot ir apie parodikes. Taigi, kažkur siūliau olimpinių žirgiukų parodą, būčiau čia pasiūlius, bet dėje nespėjau. : D Šiaip, Cropp, siūlei kažkada kažkur geriausio dueto parodą. Manau galėtumėte surengti.
Atgal į viršų Go down
Cropp.
Žirgyno savininkė ir direktorė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2009-05-16
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 2:20 pm

Galim mįlinti tarp super duper konkūro varžių ir geriausio dueto rinkimų peace
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
Biscuits.
Žirgyno direktorė.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 201
Join date : 2009-07-14
Miestas : Vilnius.

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 2:37 pm

Aš noriu geriausio dueto ir išjodinėjimo. : D Nes konkūras jau vyksta ŽP.
Atgal į viršų Go down
Jazz.

Jazz.


Pranešimų skaičius : 145
Join date : 2009-07-11
Age : 30
Miestas : Vilnius.

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 6:30 am

Na, konkūras ir Royal Horse vyksta, bet tai juk nėra priežastis ir mums nesurengti.
Išjodinėjimą surengti galima būtų, schemą parašyti apsiimčiau, bet kad registruotųsi nedaug žmonių, ir abejoju, kad čia jau visi pultų tuos rašinius rašyti, bet visko gali būt.
Parašykit dar kas nors, ką tenkina išjodinėjimas, ir jei dauguma norės, dėsim registraciją ir schemą.
lia lia lia
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
Moncė.

Moncė.


Pranešimų skaičius : 88
Join date : 2009-07-14

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 7:07 am

Aš galiu ir tą ir tą. Nes mano vienas arklys trikovinis, kitas išjodinėjimo. Šiaip labiau galbūt konkūriuko nors ir labai išjodinėjimo noriu. Konkūre visad smagu, o išjodinėjime būtų smagu sužinot savo galimybes.
(sun)
Atgal į viršų Go down
Popcorn`e

Popcorn`e


Pranešimų skaičius : 69
Join date : 2009-07-14
Age : 30
Miestas : Šiauliai

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 7:44 am

Aš tai visur dalyvaučiau, man vienodai kas bus. : D
Atgal į viršų Go down
Liberty

Liberty


Pranešimų skaičius : 59
Join date : 2009-07-15
Miestas : Vilnius

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 10:42 am

Aš tai dabar jau labiau išjodinėjimo norėčiau, bet aišku paprastutės schemos. : D
Atgal į viršų Go down
Cropp.
Žirgyno savininkė ir direktorė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2009-05-16
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 11:07 am

Na, nežinau kaip dėl to išjodinėjimo. Jei daug kas norės tai teks surengti, niekur nedingsim juokz. Na, o šiaip ar nenorėtumėte kokio nors kitokio renginio? (ta prasme, ne varžybų).
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
Biscuits.
Žirgyno direktorė.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 201
Join date : 2009-07-14
Miestas : Vilnius.

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 11:19 am

O ką iš kitokių galite pasiūlyti? (:
Atgal į viršų Go down
Cropp.
Žirgyno savininkė ir direktorė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2009-05-16
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 11:21 am

Na, kad ir tą patį geriausio dueto rinkimą svilpia
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
BouncY.

BouncY.


Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2009-07-14

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 11:29 am

Panašiai kaip ir Silence ta kuri vyksta, bet aš visai norėčiau. [:
Atgal į viršų Go down
Popcorn`e

Popcorn`e


Pranešimų skaičius : 69
Join date : 2009-07-14
Age : 30
Miestas : Šiauliai

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 11:33 am

Aš tai labai norėčiau. : D
Atgal į viršų Go down
Cropp.
Žirgyno savininkė ir direktorė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2009-05-16
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 11:36 am

Aš irgi norėčiau, bet reikia palaukti ir kitų nuomonės 8-)
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
Biscuits.
Žirgyno direktorė.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 201
Join date : 2009-07-14
Miestas : Vilnius.

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 11:46 am

Galit daryt ir "Geriausią duetą". (:
Atgal į viršų Go down
Wikinge

Wikinge


Pranešimų skaičius : 49
Join date : 2009-07-15

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 1:41 pm

Noriu išštvermės, kokio 20km arba 15. Arba padaryti pajėgiausią ar geriausiai paruoštą žirgą.
Tarkim daryt kokią ištvermę, parodą, konkūrą/išjodinėjimą. Rinkti balus ir žirgius kuris surinks daugiausiai balų laimės ir pnš. tarkim kad būtų būtyina : paroda ir ištvermė o pasirinktinai konkūrai/išjodinėjima/krosas.
Atgal į viršų Go down
Cropp.
Žirgyno savininkė ir direktorė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2009-05-16
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 1:55 pm

Ši mintis yra gera, tačiau nelabai rasim žirgą, kuris ir konkūrą ar išjodinėjimą varo, ir ištvermę bėga juokz. Nors bent jau aš, mielai galėčiau surengti ištvermės varžybas, jei tik atsirastų dalyvių.
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
Biscuits.
Žirgyno direktorė.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 201
Join date : 2009-07-14
Miestas : Vilnius.

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 2:04 pm

Žmonės, greičiau galvokit, ką darom. : D Negaliu sulaukti ir labiausiai noriu dresažo. O kas bus, jau jums spręst. (:
Atgal į viršų Go down
Wikinge

Wikinge


Pranešimų skaičius : 49
Join date : 2009-07-15

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 2:34 pm

VŽ ištvermę reikia rengt labai jau mėgėjišką. Kokį 15km, 20km. Bus mažytė ir užteks. Tarkim ten vieną dieną tą,kitą tą ir pnš.
Atgal į viršų Go down
Cropp.
Žirgyno savininkė ir direktorė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2009-05-16
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeKv. 07 16, 2009 1:00 am

Įdomus renginys, kuris susidėtų iš ištvermės, konkūro/išjodinėjimo ir parodos, tačiau nemanau, kad atsiras daug sąžiningų žmonių, kurie ištikro atsiųs rašinius. Pažiūrėkit, jau vien paprastutėm konkūro ar dresažo varžėm kiek žmonių išsibraukia arba rašinių neatsiunčia :> Visgi aš pasilieku prie geriausio dueto. (clap)
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
Liberty

Liberty


Pranešimų skaičius : 59
Join date : 2009-07-15
Miestas : Vilnius

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeKv. 07 16, 2009 1:42 am

Joo, tikrai tik mažoji dalis atsiųs visus tuos rašinius. Aš irgi dėl geriausio dueto pritariu. (:
Atgal į viršų Go down
Jazz.

Jazz.


Pranešimų skaičius : 145
Join date : 2009-07-11
Age : 30
Miestas : Vilnius.

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeKv. 07 16, 2009 2:11 am

Aš pritariu ir dresažui ir geriausiam duetui. Kam patiko ši mintis, quote`inkit mano post`ą, sakykit maždaug, kad pritariat ir rengiam.
Cool
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
BouncY.

BouncY.


Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2009-07-14

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeKv. 07 16, 2009 2:25 am

Aš tai norėčiau tik 'Geriausio dueto' [:
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Žirgyno direktorė.
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 201
Join date : 2009-07-14
Miestas : Vilnius.

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeKv. 07 16, 2009 2:36 am

Surenkit dresažą ir "Geriausią Duetą", prašau. Aš jų labiausiai noriu.
Atgal į viršų Go down
Liberty

Liberty


Pranešimų skaičius : 59
Join date : 2009-07-15
Miestas : Vilnius

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeKv. 07 16, 2009 3:38 am

Va va, dresažo ir dueto. Aš už.
Atgal į viršų Go down
Cropp.
Žirgyno savininkė ir direktorė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2009-05-16
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeKv. 07 16, 2009 9:18 am

Tai manau, kad kai šiek tiek dresažo varžybos įsivažiuos, paskelbsim registraciją į geriausio dueto rinkimus Think
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
BouncY.

BouncY.


Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2009-07-14

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 3:50 am

Po visų parodų ir kitų dabar rengiamų varžybų norėčiau tokių varžybų
kaip 'Mini Olympic' tai galėtų būti konkūras. Tarkim nuo 7 iki 10 metų
žirgai galėtų startuoti iki 1.30 cm kliūčių, o vyresni apie 1.50 cm.
Žinoma čia Jūsų reikalas kaip ir ką rengti, bet aš tik pasiūliau, nes
visai norėčiau. [: Pavadinimą irgi sugalvotumėt, bet kad būtų
maždaug kaip olimpiada. :DD
Atgal į viršų Go down
Cropp.
Žirgyno savininkė ir direktorė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2009-05-16
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 5:08 am

Bet, kad jau konkūras ir taip daug kur vyksta ir vyko : D. Bet pati mintis gera.
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
vilyte




Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2009-07-17

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 12:26 pm

Man tai patiktų kaip realiose olimpinėse varžybose, konkūras, išjodinėjimas, ir trikovė. Ten galima pirma individualiai sujot balus gauni, o tada ten būnam komandom pasiskirstę aišku sunkai tai gautųsi bet manau kaip nors xD Ir susumuot balus ir ten ką laimim. Žodžiu padaryt panašiai viską kaip realiai vyksta, tik reikia gero organizuotumo, ir aišku žmonių noro bei ryžto rašyti rašinius.
Mnaau mane supratot xD
Atgal į viršų Go down
BouncY.

BouncY.


Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2009-07-14

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 12:30 pm

Man patiko vilytės mintis, bet kaip visada kažin kiek tų
rašinių atsiųstų. Bet tos komandos ir pan. man patiko. [:
tikrai norėčiau tokių olimpinių. ;D
Atgal į viršų Go down
vilyte




Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2009-07-17

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 12:50 pm

Tai komandą sudaryti lengvą būtų:
Visose turėtų būti ten stipriausias, vidutinis ir toks nelabai ką laimintis VŽ. Na maždaug sudarysiu sąrašiuką ten nepykit biški xD

Išjodinėjimas:
Lisa;Popcorn'e;ir tarkim Biscuit
Tarkim Vilytė;Bridžita;BoUntcy ar šiaip kokia kita.
Tarkim Liberty;Jazz;Cropp
Na čia sudariau pagal tai kas dažniausiai išjodinėjime dalyvauja.

Konkūras:
Cropp;Liberty;Confetti
Popcorn'e;Monika;Croupade.
Wikingė;Vilytė xD;Miniracing
Čia irgi nemuškit sudariau tris, nes daugiau vardų neatsiminiau.

O krose jau čia net nežinau, bet sudėtis turiu omenį tokia, stipresnis, vidutiniokas ir normalus.
Žodžiu sumaliau čia aš. ;D
Atgal į viršų Go down
Popcorn`e

Popcorn`e


Pranešimų skaičius : 69
Join date : 2009-07-14
Age : 30
Miestas : Šiauliai

Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 12:52 pm

Aga aš irgi norėčiau, į komandas po kokius tris pasiskirstitumėm. juokz
Aišku tokios varžybos manau turėtų labai ilgai vykti (aišku proto ribose), kad visi galėtų susiųst rašinius. (:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.   Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Atsiliepimai apie rengtas parodas ir varžybas bei pasiūlymai.
Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ką manai apie kitus?
» Ką manote apie Šešėlio prisikėlimą?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Šešėlis :: Paslaugos ir veikla. :: Varžybos ir parodos.-
Pereiti į: