Šešėlis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šešėlis

Virtualus Žirgynas.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Arklidės ir takas tarp gardų.

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Wikinge

Wikinge


Pranešimų skaičius : 49
Join date : 2009-07-15

Arklidės ir takas tarp gardų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Arklidės ir takas tarp gardų.   Arklidės ir takas tarp gardų. Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 2:23 pm

Arklidės ir takas tarp gardų. Log_cabin_stable
Tvarkinga ir nedidelė arklidė.
Neilgas takas tarp gardų. Gardų iš viso 10. 5 Vienai pusei ir 5 kitai.
Arklidės ir takas tarp gardų. HorseStalls5
Arklidės ir takas tarp gardų. HorseStall3
Gardai saugūs ir tvarkingi. Kiekviename ėdžios ir girdykla.
Arklidės ir takas tarp gardų. HorseStall2
Arklidžių gale rasite žirgų priežiūrai skirtus šampūnus, tepalus ir kita. Taip pat 4 sistemų dušą.
Arklidės ir takas tarp gardų. ShampooArklidės ir takas tarp gardų. HorseShowerStallControlls
Arklidės ir takas tarp gardų. HorseShowerStall
Kitoje pusėje nei dušai ir šukavimo kampas rasite žirgų pašarinę. Joje bus sudėti žirgų pašarai.
Arklidės ir takas tarp gardų. Refridgerator
Žirgai bus valomi kasdien. Šeriami kasdien, du kartus per dieną.
Atgal į viršų Go down
Moncė.

Moncė.


Pranešimų skaičius : 88
Join date : 2009-07-14

Arklidės ir takas tarp gardų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arklidės ir takas tarp gardų.   Arklidės ir takas tarp gardų. Icon_minitimeAntr. 08 04, 2009 5:47 am

Sutvariusi visus savo nesveikus reikalus atkeliauju į savo privačios arklidės kuklutį kiemelį kur manęs jau laukia du mano meškinai - Evlis ir Erbis. Iš čia stovinčios fūros išsivedu Evlį, o mano padėjėja Erbį. Greitu žingsneliu patraukiame į arklidę.
Štai pačiame priekyje kairėje pusėje stūkso du gardai. Vienas skirtas Popcornui, o kitas ryžikui. Įvedu Popcį, o Viktorija Erbį. Nuiimam transportinį inventorių, kurį nuneša arklininkas.
- Nu va. Tetrūksta tik Landvillo, kad tavo chebryte kaip ir būtų pilna. – Prataria Viktorija.
- Taaip. Landvillo man labai trūksta, greičiau atvežtų. Bėje, planuoju kokią mergyčką pirkt, gal Casą susigražinsiu, o gal šiaip kokią mergyčką.
- Casandra, numylėtinė mano. Bet gerai, netrukdau einu.
- Iki. :]]
Padėjėja išeina, aš dar kiek pabūnu su žirgais. Pašeriu juos ir keliauju savais reikalais.
Atgal į viršų Go down
 
Arklidės ir takas tarp gardų.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Takas tarp gardų.
» Takas tarp gardų.
» Takas tarp gardų.
» Takas tarp gardų
» Takas tarp gardų

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Šešėlis :: Žirgyno teritorija. :: Sandėliukas.-
Pereiti į: