Šešėlis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šešėlis

Virtualus Žirgynas.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Dag Shuel (BEL)

Go down 
AutoriusPranešimas
Cropp.
Žirgyno savininkė ir direktorė.
Cropp.


Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2009-05-16
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Dag Shuel (BEL) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dag Shuel (BEL)   Dag Shuel (BEL) Icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 8:45 am

Dag Shuel (BEL) 1281525

Dag Shuel - kitaip Dagas arba Dagutis (xD) lydi mane VŽ pasaulyje nuo pat pirmą dienų čia. Įsigijau jį iš Popcorn'ės, atsimenu, dėl jo vyko nuožmi kova, tačiau aš laimėjau ją- ir štai, Dagas mano rankose jau keli metai.
Šiaip Dagironas yra nuostabus žirgas, tikras tikrut tikrutėlis draugas :chi:. Iš paskos visad sekioja mane, neatsiplėšia tolyn nė vienam žingsniui. Nežinau tiksliai kodėl- ar todėl, kad tikisi gauti skanėstą, ar todėl, nes man yra ištikimas? Geriau jau klauskit jo
Jojant Dagimonas niekados nėra sugalvojęs manęs numesti. Na, būna, kad pasibaido šio ar to, ar dar ko nors, tačiau nesistengia atsikratyti manęs nuo savo nugaros. Pasitikėjimas? Gal.
Iš tiesų, galėčiau šį saulės spalvos žirgą joti be kamanų, be balno, tiesiog atsisėsti ant jo tvirtos nugaros ir skrieti per pasaulį- tik aš ir mano Dagironas.
Na, o jei apskritai pakalbėsim apie šito žirgo sugebėjimus ne kaip gero mano draugo, o kaip sportinio kumelio- tai vaikis jduesį turi, ir tikrai gerą.
Tačiau išjodinėjimas nei man, nei jam ne prie širdies, nors abu gabumų tam turim, bet ech, kaip sakoma- nepriversi kažko pamilti. Išbandėm mudu ir konkūrą- patinka šitam vaikiui šokinėti, šoka atsigavęs, pučia kaip reikalas. O ir aš prijaučianti konkūrui, tačiau turiu du puikius konkūrinius žirgus, tad jo ateities ir sportinės karjeros nesieju ir su konkūru, tik kartais parodom šuoliuką dėl savo malonumo arba kieminėse varžybėlėse.
Na, manyčiau, Dagironas labiausiai tinkamas ištvermei, nes turi stirpią nugarą, didžiulę jėgą, ir atrodo, kad niekada nepavargsta. Tačiau ištvermė nėra baisingai jau populiari, tad sunkoka čia perspektyviai ja užsiiminėti.
Taigi, kaip supratote- Dagas- universalus žirgas, (reikėtų dar ir į vežimaitį pakinkytumėm xD) kuriam sportas apskritai prie širdies, tačiau niekaip neišsirenkam, ką gi mums sportuoti.
Taigi, po kolkas esam du tinginiai, kurie kartas nuo karto išeina į lauką pabėgioti, bet prižadu, dabar sportuosim rimčiau :chi:.
Štai toks tas mano Dagas, prašau jo neskriausti, nemyluoti, nekalbinti, nešerti, neglostyti, neliesti, nečiupinti, nemušti, netarti jo vardo bereikalo, neįžeidinėti, o tik mylėti jį. Ačiū :D.
Fotoalbumas

Dag Shuel (BEL) 1281503

Dag Shuel (BEL) 1281507

Dag Shuel (BEL) 1281509

Dag Shuel (BEL) 1281510

Dag Shuel (BEL) 1281512

Dag Shuel (BEL) 1281513

Dag Shuel (BEL) 1281516

Dag Shuel (BEL) 1281518

Dag Shuel (BEL) 1281523
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
 
Dag Shuel (BEL)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Šešėlis :: Privačių žirgų arklidės. :: Žirgyno žirgų arklidė.-
Pereiti į: