Šešėlis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šešėlis

Virtualus Žirgynas.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Saint Domingo (GER)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Jazz.

Jazz.


Pranešimų skaičius : 145
Join date : 2009-07-11
Age : 30
Miestas : Vilnius.

Saint Domingo (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Saint Domingo (GER)   Saint Domingo (GER) Icon_minitimeKv. 07 16, 2009 2:38 am

Saint Domingo (GER) Saintdomingo2

Saint Domingo Saint Domingo (GER) 2rglzwl

Žirgo Veislė : Hanoveris
Žirgo Gimimo Data : 2000-ųjų rugpjūčio 30-a
Žirgo Ūgis Ties Gogu : 170 centimetrų
Žirgo Kilmės Linija : Donnerhall x Pik Dame
Žirgo Lytis : lincenzijuotas eržilas
Žirgo Paskirtis : konkūras (iki 1.50 cm)

Liberty žodžiai apie jį:
Galingasis eržilas, kuris atkreipdavo mano dėmėsį jau seniai, mano rankose. Gerus ketverius metus praleidęs Pajūrio Bangų žirgyne šis žirgas ieškojo naujų namų ir štai, dabar jis čia, Žirgų Pasaulyje kartu su manimi. Žavuolis greitai apsiprato tarp naujų savo draugų ir namų, toliau demonstruoja savo galingus šuolius tiek treniruočių, tiek varžybų metu ir skina laurus net užsienyje.
Saint Domingo galėčiau priskirti prie draugiškų ir ramių žirgų, tačiau drauge ir nenuspėjamų. Eržilo nuotaikos keičiasi ko ne kas valandą, tad kasdien eidama link šio žavuolio mąstau kokia gi jo nuotaika bus šiandien. Žirgas turi didžiulę varžybinę patirtį, be didžiulų pastangų startuoja konkūre iki 1.40 centimetrų ir stengiasi šokti daugiau.
2009.07.16 - Jis tapo Šešėlio žirgyno žirgu.



Parodų ir varžybų rezultatai:

2006:

I vieta "Pajūrio žirgyno" žirgų demonstravimo parodoje pirmajam gimtadieniui paminėti

2009 :

II vieta ŽP "Dailiausio eržilo eksterjero" rinkimuose
Saint Domingo (GER) 39784007

Saint Domingo (GER) Saintdomingo1

Prie žirgo gardo :
Saint Domingo (GER) Saintdomingobrown
Atgal į viršų Go down
http://seseliozirgai.niceboard.net
Moncė.

Moncė.


Pranešimų skaičius : 88
Join date : 2009-07-14

Saint Domingo (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saint Domingo (GER)   Saint Domingo (GER) Icon_minitimePen. 07 17, 2009 5:55 am

Pilna šypsenos, ateinu pas gražuolį Saint Domingo. Priėjus prie gardo išorinės sienos, į mane pažiūri labai protingas ir gilus žvilgsnis.
- Labas, sarti. Matau iš akių, kad ne žudikas esi. Smagu. Nu ką balnosimės.
Praveriu gardo duris, įeinu į čia. Eržilas prieina arčiau manęs ir leidžiasi paglostomas.
Iš šepečių dėžės pasiimu pora kailiui reikalingų šepečių ir kanopų krapštuką bei karčių šukas. Išsivalau labai gražų Saint kailį. Paskui pašukuoju karčius. Galiausiai išvalau visas 4 sarčio kanopas. Pakamanoju žirgių. Uždedu pobalnį ir ant jo balną. Priveržiu pavaržą, užsegu diržus. Saint Domingo lyg niekur nieko gražiai stovi ir karts nuo karto žvilgtelėja į mane savo keistu, tačiau kažkiek draugišku žvilgsniu. Teliko uždėti ausinuką ir apsaugas. Po poros minučių viskas ant žirgiaus. Plačiai praveriu gardą, paiimu už arkliuko kamanų pavadžio, ir šalia savęs, neleisdama jam eiti už manęs išsivedu į aikštę.
_____________________

Po treniruotės grįžtam. Priėjus priekyje esantį Saint Domingo gardą atveržiu balno pavaržą. Nuiimu balną ir kartu po juo esanti pobalnį. Pasidedu ant atramos. Atsegu kamanų dirželius nuiimu jas. Nuiimu galines apsaugas, paskui priekines. Užvynioju gardinius bintus. Iš šepečių dėžės pasiimu prakaito braukytuvą, šiek tiek perbraukiu per kailį žirgiukui. Paploju per jo gražiai sudėta sprandą, paglostau švelnų nosių. Įvedu į gardą. Į lovį įdedu pora morkyčių ir obuolių. Sartis pamatęs skanėstus ima doroti juos. Per tą laiką pripildau girdyklę.
- Nusipelnei, Saint. Visad taip rimtai dirbk, bus šaunumėlis. O aš jau eisiu. Iki. :]
Susirenku visus daiktus, išeinu į balninę.
Atgal į viršų Go down
Moncė.

Moncė.


Pranešimų skaičius : 88
Join date : 2009-07-14

Saint Domingo (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saint Domingo (GER)   Saint Domingo (GER) Icon_minitimeŠt. 07 18, 2009 8:29 am

Ateinu pas Saint Domingo. Ryžius pamatęs mane atsisuka ir pradeda gugenti, lyg pamatęs kažką nepaprasto. Prieinu arčiau, pakasau nosių.
- Labas, labas. Ir ko gi tu čia taip? Bėto, šiandien eisi į ganyklą, savaitgalis tau mažasis. (:
Arkldiėje nuaidi didžiulis gugenimas. Pasiimu pora daiktų : Kantarą, išvedžiojimo pavadį, apsaugas ir šepečius. Įeinu į ryžiaus gardą pasiimu pora šepetukų. Geruliškai išgremžiu visą kailį, išvalau purvą iš kanopų. Užmaunu kantarą, pasiimu bintus. Visus 4 užvynioju ant jo galingų ir stiprių kojų. Prisegu išvedžiojimo pavadį, pasiimu savo aparačiuką, vadinamą fotoparatu ir mudu kartu su Saint pajudam link ganyklikių. (:

_____________________

Po pusantros valandos grįžtam. Fotoaparatą pasidedu šalia gardo, ir įvedu Domą į gardą. Nuvynioju bintus, nusegu išvedžiojimo pavadį, namaunu kantarą. Paploju per kaklą.
- Fotogeniškas tu bernas esi. Manau šios nuotraukos papuoš Šešėlio žirgyno foje arba internetinį puslapiuką. Aš jau eisiu. Antradienį atvažiuosi į žirgyną, atvęs prajoti. Iki. (:
Susirenku manatkes, kurias padedu šalia gardo ir išeinu iš arklidės.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Saint Domingo (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saint Domingo (GER)   Saint Domingo (GER) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Saint Domingo (GER)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Šešėlis :: Privačių žirgų arklidės. :: Žirgyno žirgų arklidė.-
Pereiti į: